Sedací souprava. Kde jste si koupili?

22. led 2022

Ahoj prosim shanim sedaci soupravu rohovou ale max do 10 000 aby byla rozkladaci a nebyla kozena. A byla k dostani max 14 dni koukam vsude mozne na netu a katastrofa jak cena tak priserne nebo dodani do mesice.uz jsme meli jednu objednanou mela prijit do 15pracovnicb dni a porad nic volala jsem tam ze ji nemaji na sklade a dodani bude delsi a blabla objednavku jsem zrusila.byla jsem i v asku mobelixu a des ty ceny nebo dodani ja uz fakt nevim.kde co sehnat mate nejake stranky kde jste si koupily sedacku diky

romesak
22. led 2022

Zkus nábytek Markét nebo signál. Ale upřímně za tuto cenu toho moc nenajdeš 😔

krisstina93
22. led 2022

Koukni na Jysk, tam sem teď našla já se stejnými kritérií, akorát nevím jak to doba dodání, to bude asi kus od kusu.

marcicek84
22. led 2022

Necekej dobu dodani kratsi nez 2 mesice,never dodacim lhutam na netu,vzdy to prodluzuji,kupovali jsme novou sedacku na jare a dosla az za 3 mesice.Bohuzel levnejsi nabytek bude uplne vybrany,problem je,ze lide vykoupili co mohli vsichni delali doma rekonsteukce a vylepsovali bydleni bo byli zavreni doma a ted uz ani nejsou zasoby dalsiho bo koronac.Jistota je nabytek ikea co maji skladem to si odvezes,jinak proste cekas a cekas...

bara88
22. led 2022

Tyjo do 10 tisíc rohovou?to podle mě neseženete.teda jestli i chceš aby ta sedačka trošku vypadala a vydržela.

marcicek84
22. led 2022

@bara88 taky se mi zda cena nerealna,mozna koupi,ale do 5 let to budou vyhazovat...

bara88
22. led 2022

@marcicek84 do pěti?řekla bych i dřív🙂

marcicek84
22. led 2022

@bara88 mozna driv,ja nevim co se da za tu cenu sehnat...🤷🏻‍♀️

autor
22. led 2022

@bara88 driv mozna ne mozna jo ted mame sedacku 7 letza 17 000 tisic a je v pr... Uz je 3 spravovana

aselluska
22. led 2022

No nevím co máte za problém. Mám sedačku za 8000, mám jí 5 let. Je rozkládací, rohová, s úložným prostorem. Zvládá kočku, dítě a na vyhození není. Je kupovaná v Kika, což teď přebral jiný řetězec. A jestli cena za 5 let vzrostla, tak by okolo těch 10 teď stála. Koukej po akcích a seženeš.

kakamila12
22. led 2022

Zkusila bych Ikea, dost věcí mají skladem https://www.ikea.com/cz/cs/p/angsta-3mistna-roz...