Jaký je nejlepší robotický vysavač?

nikishkaaaa
11. lis 2022

Dámy, jsem v tomto odvětví naprostý nováček, ale chtěla bych si pořídit robotický vysavač, mám 2 děti, kočku a nepořádného manžela, tak věřím, že pomocníka ocením. 🤣🙈 Máme koberce i podlahy a dlažby. Chci se zeptat s jakým jste spokojené Vy? Popř.na co se při výběru zaměřit, ať mě neutáhnou v obchodě na vařené nudli? Cenově nejsem příliš omezená. Moc děkuji za Vaše zkušenosti 🍀

nikkigingerbread
11. lis 2022

https://m.alza.cz/samsung-jet-bot?dq=6622575 mame tento a spokojenost 🙂 opravdu mam pocit, ze z te podlahy muzu jist :D A tady tu vysypavaci stanici doporucuju, vysavac mame 10 mesicu a jeste jsem neresila zadne vysypavani nadobky. Jen jednou jsem čistila vysavač, protoze vylil kočce vodu, trochu ji vysal, pak nasal prach vlasy a kočkolit a ucpal se :D ale v pohode, za nas moc spokojenost🙂 hlavne skvele vysava ten kockolit, to bylo pro nas zasadni, protoze mame sphynx a ta toho vynasi z wc TUNY po celem byte. Takhle kazdy den kdyz vypadnu s malou ven, poustim vysavac a vracim se do cisteho🙂)

nikishkaaaa
autor
11. lis 2022

@nikkigingerbread moc děkuji za tip 🍀

uzivatelkapetra
11. lis 2022

Každá ti tady doporučí to své, mám od Xiaomi bez vytírání a super, taky doporučím.
Hlavně ať má navigaci (rodiče mají nějaký ten co má všude reklamu a fakt stojí za prd, neví kde je, vše mu trvá)

nina004
Autor odpověď smazal
Zobraz