Hračky v koupelně. Jak řešíte umístění?

nazka
2. únor 2020

Ahoj, prosím Vás, jak řešíte umístění hraček v koupelně? Máme sprchový kout s hlubokou vanou, takže si dcera hraje jakoby ve vaně. Koupila jsem plastový košík s dírama vyloženě určený do koupelny a nalepila ho do sprchy. Jenže když se sprchujeme my, stále na ty hračky cákame a vlastně nemají moc šancí schnout..

jane46
2. únor 2020

Deti se u nas koupou v Ne (jinak sprchuji), hracky pak jdou uschnout na okno/radiator a pak je maji ulozene pod umyvadlem ve skrince. Nemam rada v koupelne "bordel", nestoji mi venku ani sampony, sprchace...

nazka
autor
2. únor 2020

@jane46 no já právě taky nerada bordel.. Naše se takhle ale koupe každý den.. Tak nevím, jak je praktický to každý den uklízet do skříňky (hlavně bych ji musela pořídit - máme starou koupelnu, co čeká na rekonstrukci)

mourovatakocka
2. únor 2020

Dcera se koupe obvykle obden, hračky si přinese ze skříňky v obýváku, po koupání je dám sušit přes noc a ráno zase uklidím. Na sprchovani má gumovou kačenku a delfína,střídá je, ty dáváme v koupelně do skříňky, jsou suché okamžitě.

ireniq
2. únor 2020

Na vanolepky a ruzne plovaci drobnosti mame stahovaci pytlik z takove síťoviny (asi by se dal usit i ze starsi zaclony), na konci koupani do nej veci nahazime a nechame chvili povesene na vanou, aby to vykapalo z nejhoršího, a v mezicase visi na háčku vedle ručníků...

majvik
2. únor 2020

to se vetřu a budu taky čekat na rady. my jsme měly plastový košík na odkládací ploše vedle vany - držela se pod ním plíseň, pak jme měly košík na přísavky na zeď - za prvý pořád sjížděl dolů a za druhý brzo prasknul, teď v poslední době jsme měly háček a na něm pověšený síťovaný pytlík ve kterém to všechno bylo, jenže dala jsem ho výš, aby na něj tolik necákala voda když se sprchujeme my, jenže zas to bylo moc vysoko a holky jak se netrpělivě sápaly po hračkách a nemohly na ně dobře dosáhnou, tak jednou mi roztrhly pytlík a dvakrát urvaly háček ze zdi... několikrát jsem už počet hraček omezovala aby toho nebylo na uklízení tolik, ale vždycky zas nějaká babička nebo návštěva přiveze další kravinu😀

zvedavec2
2. únor 2020

Vodolepky a spol - sitovany sacek (z DM, na prani podprsenek) plus jsem tam pridelala poutko. Visi to pod umyvadlem vedle rucniku (mame umyvadlo polozene na drevene desce - pod nim zavrtane hacky na male rucniky, tak tam). Vetra to a neni to na ocich.
Plastove a jine kramy - pod vykoupani hodim na chvili do umyvadla odtect/oschnout a pak na maly rucnicek pod radiatorem kde pres noc oschnou. Rano syn uklidi.

g_m
2. únor 2020

Za málo peněz neuvěřitelně moc muziky, máme to ve sprcháči a boží https://www.aliexpress.com/item/32664122730.htm...

penelopaw
2. únor 2020

My máme hračky v celé velké polici skříňky pod umyvadlem, kde tím pádem není prostor na nic jiného.
Co ten košík s hračkami dát v koutě výš, aby se tolik nemáčel? Nebo ho přilepit z druhé strany koutu?

jane46
2. únor 2020

@g_m Nam to nedrzelo. Nemame dlazdicky uplne hladke. Ale jinde drzel dobre 😉

nazka
autor
2. únor 2020

@penelopaw no ten košík právě klouže dolů..

penelopaw
2. únor 2020

A koupit úplně obyčejný plastový košík s nožičkami a dát ho někde vedle koutu? Vím, že to vypadá blbě, ale jako provizorium by to mohlo stačit... Já měla tyhle košíky na koupelně na VŠ kolejích na různé drobnosti, dají se snadno složit a stojí to pár korun.

g_m
2. únor 2020

@jane46 JO, tak na kachličkách nevím, my ho máme nalepený na sprcháči na skle 🙂

popelka1984
2. únor 2020

Mám síťku na přísavky, narvaná k prasknutí a za dva roky spadla sotva dvakrát. Jsou tam vesměs plastové a gumové hračky takže nevadí když se na ně cákne, síťkou to skape pryč. Tak co pořídit nějaký vozíček na kolečkách nebo plastovou komodu, jsou i takové uzoučké jen ke zdi co nezabírají místo. Taky jednu mám v té naší pidikoupelně, mám tam tělovou kosmetiku atd.

scruffy
2. únor 2020

@g_m Taky máme něco podobného, dá se to koupit i tady, jen přísavky jsou ozdobené třeba ještě kačenkami, máme to přilepené na dveřích do sprcháče, ale zvenčí a drží jako přibité a vejde se tam toho hromada.

iris92
2. únor 2020

My mame taky takovy kosik, ale je nalepeny zvenku sprchace. Prave jsem na to nechtela cakat vodu presne jak pisete. A v pohode, vezme si hracky a po koupani je tam zase vratime a v pohode to vyschne.

puhelin
2. únor 2020

Mam plastovy kosik s dirkama polozeny ve vane. Proschne to. Stejne si ve sprse hraje, kdyz se sprchuju, takze jsou porad po ruce. Obkladacky nemame. Kdyz jsme ve vane, vynda se to do umyvadla.

sobist
2. únor 2020

Na háčcích na ručníky/utěrky mám zavěšený pytlík ze síťoviny, co jsem koupila tuším v Jysk (podobný těm na podprsenky atp. co jsou i v Pepco). Je docela velký, takže se do něj vleze prakticky všechno, jen ne kyblík, ten je postavený na vaně. Syn se cachtá často a hračky vždycky vyschnou.