Co koupit v Ikea obchodě?

lobella
29. črc 2024

Ahoj. Prosim o tipy. Poridili jsme kuchyn v Ikey a dostaly 10tis poukaz na dalsi nakup. Delame seznam, co poridit. Urcite se hodi nejake tipy na dovybaveni kuchyne, hlavne zasuvek (organizery, protiskluzove podlozky, dozy na mouku, atd). Jsme minimalisti, zadne kravinky nepotrebujeme, spise superprakticke veci, ktere se Vam osvedcili. Nemusi to byt tipy jen do kuchyne. Potrebujeme po letech vymenit osusky, dcera potrebuje svetlo k posteli, atd, ale porad jsme prisli na par polozek v ramci nekolika stovek🙂 predem dekuji

candat
29. črc 2024

@lobella já nedám dopustit na jejich wok pánev. Jako jedna z mála mi na indukci opravdu funguje.
https://www.ikea.com/cz/cs/p/ikea-365-panev-wok...

prejeta_zaba
29. črc 2024

Určitě protiskluzové podložky do šuplíků, veškeré nádobí mají dobré - co vám bude chybět, nebojte se toho, organizéry mně osobně nikam nesedí, takže doporučuji dobře měřit 😀, koberec do koupelny, ručníky, utěrky. Nemám dobrou zkušenost akorát s povlečením, jinak máme skoro vše Ikeu. 😉

teate
29. črc 2024

Taky jsme kupovali kuchyň a máme 10tis. zpět. Udělali jsme to tak, že jsme si nekoupili dřez a troubu. A koupili a zaplatili jsme to až teď v červnu z těch 10tis. 👏 Nicméně v doplních kuchyně se vyřádíte. My máme od nich i talíře, misky, příbory … mají krásné mísy na saláty, obrovská dřevěná prkénka, podnosy a tak. To osobně miluji, dotváří to “hygge” styl. My máme z IKEA hromadu věcí, ale každý má rád jiné věci. My máme třeba i povlečení, jedno (ne pár) za těch 900,- a je boží. A paní nade mnou třeba píše, že je nespokojená. To je spíš fakt na Vás. 🙂

anonymous_ka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lobella
autor
29. črc 2024

@teate to jsme chteli taky, ale polovina objednavky nebyla skladem a vse bylo dost na posledni chvili,takze nam doporucili objednat vse, co skladem je, abychom dosahli na nejvyssi castku poukazu

veru181
29. črc 2024

Já teda zbožňuju celkově jejich nádobí 🙂, a když se tu řešilo povlečení, s tím mám taky zrovna dobrou zkušenost. Poukaz se musí vyčerpat najednou? Dárkové karty obvykle mají nastavené neomezeně, tak jestli byste nemohli čerpat postupně.

monaluza
29. črc 2024

@lobella v ikea opakovaně kupujeme ty jejich velké bílé papírové ubrousky, mají super skleněné dózy na potraviny s plastovým víkem (mají "packy", takže skvěle těsní), plátěná prostěradla s gumou, velkou teflonovou pánev...

lobella
autor
30. črc 2024

@veru181 myslim,ze se za to darkova karta koupit nedale jeste si to overim, bylo by to fajn reseni

lobella
autor
30. črc 2024

@monaluza muzete dat konkretni odkaz na ty dozy s tesnenim? Mame nejake plastove, ale dostaniu se nam tam potravinovy moly, tak potrebujem neco opravdu tesniciho, ale zaroven bych se radeji vyhla sklu pred plastem, mame male deti a velmi radi s nami vari