Chladnička. Na co se zaměřit?

21. srp 2024

Poraďte mi prosím 🙏🙏🙏 odešla mě lednice, na co bych se měla zaměřit? Chtěla bych samoodmrazovací a fresh. Budu moc ráda i za konkrétní typ. Vůbec se v tom nevyznám 🙈 děkuji

martulka88
21. srp 2024

Musíš vědět, jaký typ chceš, jakou velikost, zabudovaná nebo volně stojící a co od ní opravdu očekáváš. Já bych tebou došla do obchodu a nechala si poradit, pokud úplně tápeš. Protože každý ti tu napíše tu "svojí". My máme nerez, ameriku - vpravo chladnička a vlevo mrazák. Limituje nás hloubka a nyní i výška lednice. V obouch svítí světlo, nastavitelná teplota. Dneska ale mi vadí, že není dostatečně široká, abych mohla dáa do lednice pekáč.

elisija
29. srp 2024

Asi je pár bodů, na kterých bych řekla, že je dobrý se zaměřit, když to vezmu podle toho, jak jsme u nás doma ledničku vybírali při rekonstrukci kuchyně s oresi, tak já chtěla volně stojící ač vestavná vypadala hezky i v návrhu, tak právě i kvůli tomu pekáči aby se tam vešel, tak ji máme volně a má to opravdu co do sebe. Určitě je fajn sledovat energetickou třídu, aby vás nesežrala, pak jakou velikost byste chtěla, podle počtu členů rodiny a jak velký nákupy děláte. Jestli chcete S nebo BEZ mrazáku, beznámrazový systém No Frost - ten je určitě moc fajn. A s tím vším pak souvisí i cena no. Myslím si, že je určitě v obchodech z čeho vybírat, tak ať dobře pořídíte. 🙂