Boxy z IKEA. Které rozměry se Vám osvědčily nejvíce?

2veverka
9. kvě 2020

Holky, prosím Vás, kdo máte doma průhledné (či jiné) boxy z IKEA, které rozměry se Vám osvědčily nejvíce?

veru181
10. kvě 2020

Asi záleží, na co je potřebuješ 🙂 My máme dva velké 45l jako úložné na blbosti a v kuchyňské skříňce 5l na čaje, mouku, koření apod.

theuska29
10. kvě 2020

Máme různé boxy z IKEA 🙂 A pokaždé záleží, kde a na co jsou. Používáme všude IVAR, tak vybíráme kombinace tak, aby pasovalo. Nevýhodou těch plastových, průhledných boxů je ta, že jsou dole užší a rozšiřují se. Tudíž třeba na papírové věci používám ten největší box. Věci k tavné pistoli máme v menším boxu. Boxy používáme i v kuchyni, kdy v jednom máme tyčový mixér s nástavci, v dalším věci k Smoothie. Nejsme na šuplíky a zavírací skříňky, tak jsme místo bytu jeden velký plastový box :D

2veverka
autor
11. kvě 2020

@theuska29 Aha, to je důležité upozornění s tím rozšiřováním. Chtěla bych to do předsíně do skříní na různosti - odstřižky, věci na tvoření, pak tam mám slohy s dokumenty (banka, vysvědčení, diplomy) - chtěla bych, aby to bylo pěkné...

2veverka
autor
11. kvě 2020

Holky, ještě by mě zajímalo, jestli jsou praktické i ty nízké boxy, jako na stohování na sebe..

theuska29
11. kvě 2020

@2veverka S víkem se dají dávat na sebe ;) Často používáme vysoké a do nich se dá ještě nízká. Ale na papíry a takové věci používám z IKEA papírové krabice, protože mi právě vadí to rozšiřující se dno. Případně do velký boxů dávám ty papírovo-látkové rozdělovníky a v nich mám maličkosti 🙂