Výdělek z domova. Máte tip při RD?

sim244
29. zář 2020

Zdravím,

Máte někdo nějakou zkušenost s výdělkem z domova? Jsem na rodičáku, ráda bych si přilepšila, ale nemám hlídáni na to, abych se vrátila aspoň na pár služeb do práce.

Máte někdo nějakou ověřenou práci z domova? Děkuju. 🙂

lenatko91
29. zář 2020

Ahoj, já jsem spokojená s Dedrou, ale to chvíli trvalo, než to začalo trochu vydělávat. A pokud umíš třeba jazyk nebo hrát na nějaký hudební nástroj, tak je super doučování. 🙂

marketka_m
29. zář 2020

@lenatko91 kolik si privydelas a jaky mas obrat abys ten privydelek mela?

lenatko91
30. zář 2020

@marketka_m To je různé, ale pohybuje se mi to 300-1000 Kč z jedné objednávky momentálně. Objednávám každý druhý měsíc. Plus k tomu to doučování 3x v týdnu, takže měsíčně mám v průměru kolem 3000 dohromady.

petracig
30. zář 2020

super je psaní různých článků, popisů produktů, srovnávacích recenzí atd.

squezy
30. zář 2020

@petracig A to poptavaji nebo poptavali jake firmy? Díky za tipy

petracig
30. zář 2020

@squezy občas se něco objeví na jobsu 😉

kikimas
1. říj 2020

@sim244 Co třeba nabídnout žehlení, někdo to třeba uvítá, kdo na to nemá čas 🙂

dana_sabelova
2. říj 2020

@marketka_m taky mám Dedru, delší dobu už tedy jako přivýdělek, ale neprodávám, a výdělky cca kolem 8 tisíc , dnes zrovna přišly provize na účet.

beyun
2. říj 2020

Určitě nějaké psaní článků, pokud tedy máte trochu psacího ducha a dobrou češtinu. Manžel dělá a spravuje weby, takže já mám od jeho klientů práce dost a baví mě to.

ni_kola
2. říj 2020

@dana
@dana_sabelova a co děláš pro Dedru, když neprodáváš?

dana_sabelova
2. říj 2020

@ni_kola věnuji se slevovým kódům 🙂 aktivuji zájemcům slevy, inzeruji na fb a zasílám zájemcům texty - to je tak celá práce

marketka_m
2. říj 2020

@dana_sabelova prostě MLM, ti pod tebou makají na tebe... čím víc jich pod sebou budeš mít tím lépe...

dana_sabelova
2. říj 2020

@marketka_m u MLM každý maká na sebe 🙂 .... každý chce nakupovat se slevou a spousta lidí chce vydělávat 🙂 mám pod sebou pár maminek, co vydělávají víc jak já

marketka_m
2. říj 2020

@dana_sabelova pak to ztrácí smysl MLM..

mar8
2. říj 2020

@sim244 já bych taky doporučovala MLM, a pro mateřské ideální, znám hodně maminek, co se už do práce nevrátilo a živí se jen tímto, já pracuji jen on-line tak hodinku denně, chodím do práce, tak nemám tolik času, a mám zatím asi 2 tisíce korun provizi, a něco málo i z prodeje, ale to je jen doplněk, ale chci víc, klidně můžu napsat více info a je to jeden z mála MLM, který opravdu funguje, ideálně začít na mateřské

marketka_m
2. říj 2020

@mar8 tiande? dedra? vitamíny? káva?

sim244
autor
2. říj 2020

@mar8 poprosila bych více informací, děkuji. 🙂

lenatko91
3. říj 2020

@dana_sabelova můžu poprosit o víc info?

dana_sabelova
3. říj 2020

@marketka_m Neztrácí smysl nic - MLM je právě o ohodnocení dle snahy každého 🙂 to je celé. a @lenatko91 pište do zprávy

marketka_m
3. říj 2020

@dana_sabelova tak to jsi nepochopila MLM🙂))) prave jde o to ziskat do svoji struktury cim nejvice lidi🙂 neboli nabidnout jim slevy jak pises

dana_sabelova
3. říj 2020

@marketka_m tak to potom nechápete MLM vy - protože to není o tom, co nejvíc lidí do struktury, ale učit lidi vydělávat, dělat síť do hloubky, ne do šířky .... slevy nabízím, registrace hlavně na přivýdělek dělám .... neprodávám vůbec, v MLM je nutné mít aktivní lidi.

marketka_m
3. říj 2020

@dana_sabelova no vsak ted jsi to napsala...ty zaregistrujes osobu,ta zaregistruje dalsi osobu ta daldi atd..do hloubky..a ty se venujes svym registracim a ony svym atd..a tobe jde z too provize...

mar8
3. říj 2020

@marketka_m
@sim244
máte zprávu

petra123321
2. čer 2021

Já teď dělám na mateřské LR.