Rodičovská dovolená s prvním dítkem a přitom těhotná znovu. Jak to vyřešit v práci?

michajla1
26. zář 2022

Ahoj holky, jdu si pro radu.
Jsem zaměstnaná, ale momentálně jsem na rodičovské dovolené s prvním dítětem, v listopadu mi končí rodičák a mám nastoupit. Ale otěhotněla jsem a mimčo se narodí v květnu. Něco jsem četla že mám 3 možnosti- Buď pracovat, nemocenská nebo výpověď.
Pracovat nemůžu, protože při prvním jsem měla problémy a tam to není vhodné pro těhotné. Výpověď dávat nechci protože bych nejspíš ztratila nárok na mateřskou. Chtěla bych na nemocenskou ale nevím kdy si jí vyřídit. Teď mi volali z práce jestli v listopadu nastoupím a já ve stresu řekla že ano, nechtěla jsem říkat že jsem těhotná, protože by mi nejspíš dali podepsat výpověď a tomu se chci vyhnout😫
Jak to mám prosím udělat🙈

lucina90
26. zář 2022

@michajla1 buď se zaměstnavatelem domluvit práci na jiné pozici, kterou můžeš vykonávat jako těhotná, pokud nedá, měl by ti dát výpověď a odstupné. Nebo si zařídit neschopenku u svého gynekologa.

elwe
26. zář 2022

@michajla1 a dítěti tedy budou v listopadu 3 roky? Jinak můžeš se s nimi zkusit domluvit na neplaceném volnu do nástupu na mateřskou. Případně nastoupit a pokud práce není vhodná pro těhotnou (ze zákona vhodná), tak te musí přeřadit na jinou vhodnou pozici nebo nechat doma za plný plat. Případně výpověď a úřad práce, a snažit se najít jinou vhodnou práci. Nemocenská je taky řešení, ale k té by měl být důvod, gynekolog by ti ji neměl napsat bezdůvodně.

eviicka
26. zář 2022

Byla jsem na neplaceném volnu, zaměstnavatel souhlasil a nárok na mateřskou mi zůstal. Zdravotní pojištění jsem měla jako osoba pečující o dítě do 7 let a zároveň jsem měla brigádu jinde na dohodu.

michajla1
autor
26. zář 2022

@elwe ano v listopadu mu budou 3 roky.
Je to automobilka, takže to není úplně dobré místo pro těhotnou. Bohužel pochybuji že bude pro mě nějaká vhodná pozice. Musela bych dělat i 3směnný provoz, ale to dělá i přítel, takže bych neměla kam dát malého. Zkusím vyřídit tu neschopenku😏😏

lachtanice86
26. zář 2022

@michajla1 ale pro pn musí mít lékař důvod. Pokud ti nic není bude si muset něco vymyslet, navíc budeš mít max 6hodin vychazek. Což je s malým dítětem na nic. Požádala bych písemně o přeložení na vhodnou práci. Pokud ji nebude mít, tak tě má nechat doma za plný plat.

lachtanice86
26. zář 2022

@michajla1 nebo ještě neplacené volno u zaměstnavatele

michajla1
autor
26. zář 2022

@lachtanice86 v prvním těhotenství jsem měla mít klidový režim, jen ležet a nohy nahoru, protože jsem se cca ve 4. Měsíci začínala otevírat. A mám i špatnou srážlivost krve. Tak snad se s doktorkou nějak domluvím😏

bara88
26. zář 2022

@michajla1 v tom případě bych ale hned zavolala do práce a řekla jim situaci ,jako je dost hloupé že ti volali a ty si jim řekla že nastoupiš.rekni že si těhotná a vzhledem k tomu že si minulé těhotenství měla rizikové že myslíš že to bude stejné