Přivýdělek z domova. Doporučíte nějaký ověřený?

23. říj 2022

Ahojky holky.Je tu někdo kdo by mi poradil s ověřeným přivýdělek z domova?Za chvíli nastupuji na druhou mateřskou a už jsem zkoušela Global,Faberlic, dotazníky,ale přišlo mi,že spíše více investuji (do nákupů)než vydělávám.Proto se chci zeptat,jestli se dá sehnat přivýdělek bez toho aniž bych musela neustále něco objednávat apod.Klidně můžu pomáhat tvořit inzeráty,propagovat apod....jen hlavně žádné investice.Předem děkuji 😊

snehurka845
23. říj 2022

.môžem Ti doporučit call centrum.Ak Ta baví volat,je to brigáda v pohode

lenatko91
23. říj 2022

On-line doučování, hlídání dětí nebo domácích mazlíčků

autor
23. říj 2022

@snehurka845 a co to obnáší?🙂

sudylichozrout
23. říj 2022

Pravděpodobně budeš sedět v call centru a otravovat lidi po telefonu s nabídkami produktů a služeb, o které nemají zájem. Celkem na prdlačku práce.

autor
23. říj 2022

@sudylichozrout aha,tak to není nic pro mě 😕

veroniquecz
23. říj 2022

@snehurka845 mohu vědět více info do sz?

veroniquecz
23. říj 2022

@sudylichozrout tak to je aktiv linka, může jít i o pasiv - volají lidi tobě.

sudylichozrout
23. říj 2022

@veroniquecz Jenze na ty nedavaji uplne zelenace, ze... Tam uz musi ten clovek neco vedet o produktech a sluzbach.

veroniquecz
23. říj 2022

@sudylichozrout Jj to je fakt, tam se chodilo po zaškolení a měsíci na aktivu.

hankapiiisek
12. lis 2023

Pasivní linka a hlavně Home Office je dnes celkem běžná. Vzhledem k tomu že to moc lidí dělat nechce tak se na praxi moc nehledí. Jen je třeba mít PC s podporou Windows 10 , sluchátka , mikrofon. Většina firem jede přes Daktelu apod takže se hovory samozřejmě nahrávají a vidí kolik času si na lince.

snehurka845
12. lis 2023

@hankapiiisek presne tak ,ja robím na pasívnej linke prieskumy.Je to ako každá práca,ma to aj výhody aj nevýhody.Vyhoda,že pracujem z domu.Nevyhoda,že ľudia sú všelijakí,ale na to sa dá zbyknut

hankapiiisek
12. lis 2023

@snehurka845 jak píšeš, jsi doma a máš relativní klid.