Práce z domu. Jakou práci děláte?

cekypetra
7. led 2021

Dobre rano, devcata,

pojdte me, prosim, inspirovat...jakou praci delate z domova? Samozrejme, kazda mame jinou kvalifikaci, moznosti...ale tak pro inspiraci...dost me toto tema zajima a ve svem okoli zadnou pracujici maminku nemam (pracujici z domova).

Pekny den vsem,
Petra

sigyn
7. led 2021

Externí administrátorka pro webové portály.

emamaira
7. led 2021

Právníka pro vysokou školu.

barmil
7. led 2021

@cekypetra dělám dal částečně svou práci, top management v korporátní společnosti, a ted jsem ještě koordinátor komunikace ve svém kraji pro politickou stranu

ondul
7. led 2021

Antikvar. Nechala jsem si cast prace, aukro a zpracovani sberatelskych detskych edic.

bramarfi
7. led 2021

Překladatelka na volné noze.

gramar
7. led 2021

Svého času jsem měla eshop, který jsem rozjela na mateřské. Teď přemýšlím že se k podnikání vrátím, ale musím najít to "své" co bude vyhovovat současným potřebám a požadavkům ;)

properjoey
7. led 2021

Dělám v HR plně z domova

misadan11
7. led 2021

Zpracovani PENB..+projektantka,ale to zas zacnu az po matersky..

drep
7. led 2021

Audity zdravotnické dokumentace, občas nějaký standard péče, občas nějaký informativní leták, občas nějaká databáze.

sudylichozrout
7. led 2021

Autorka na volne noze.

lucynka721
7. led 2021

@sigyn dobrý den, kde se dá taková práce najít? Pracovala jsem poslední 2,5 r jako administrativní pracovnice, chtěla bych dělat dál, ale jako home office.

princeznamiu
7. led 2021

Ja teda nic, ale znam spoustu vytvarnic - hackovani, siti, vyrabeni... nebo treba vcelarstvi 🙂

dura175
7. led 2021

@cekypetra Administrativa pro akreditovanou zkušební laboratoř (brigáda).

sudylichozrout
7. led 2021

@lucynka721 Abys mohla delat admina, mela bys rozumet kompum, redakcnim systemum, trochu i programovat v html. To neni "administrativa", na kterou jsi asi zvykla.

gramar
7. led 2021

@lucynka721 Ale zase jestli jsi machr na administrativu jako takovou, tak zkus juknout na něco v duchu virtuální asistentka, dá se to jet na vlastní triko (což si musíš obstarat klientelu), nebo jsou společnosti které zprostředkovávají přímo asistentky, tam by ti odpadlo to hledání klientů, ale tak jak tak to bude na živnost, nebo tedy zatím jsem se nesetkala s nikým kdo by takto vysloveně zaměstnával...

leneee
7. led 2021

@cekypetra marketing - strategicke konzultace, navrh strategii a online marketing (copywriting, blogy a sprava soc.siti)

daasqua
7. led 2021

Ve finančním oddělení (moje původní pozice zhruba), dále máme s přáteli nakladatelství a píšeme, ale tím se vydělávat teda moc nedá 😀

bramarfi
7. led 2021

@daasqua Ale provozování nakladatelství a psaní je krásná činnost. Ale chápu, jak moc nevýdělečná. Máte už něco vydaného? 🙂

daasqua
7. led 2021

@bramarfi Pokud mohu "spamovat" 🙂 tak zatím jsme vydaly třeba čtyřdílnou antologii od českých a slovenských autorek ze žánrů SF/F/H (Žena se lvem, Žena se sovou, Žena s drakem a Žena s labutí), celkem přispělo 52 autorek, k tomu máme 52 výkladových karet (jakoby tarot) s podobiznami spisovatelek jako bonus. Potom jednu novelu od Jany Rečkové (Vesmír s čokoládou) a nyní v létě budeme vydávat třetí díl povídek ze žánru real prediction (blízké scifi, humor a trable s moderními technologiemi), ten se bude jmenovat "Už je to tady" 🙂 Musím stihnout dopsat povídky, než za 2-3týdny porodím 😀

mateska11
7. led 2021

IT 🙂

xantista
7. led 2021

Správa nemovitostí (hlídání revizí, komunikace s nájemníky a majiteli, zajišťování oprav, převody energií..)

thalia
7. led 2021

Překladatelka, snažím se přejít na volnou nohu 🙂.

sigyn
7. led 2021

@lucynka721 Jednu práci jsem našla přes doporučení a druhou přes inzerát na FB. U jedné práce je třeba znát regexy, u druhé zase jazyky a dohledávat informace. Osobně bych se zaměřila na webovky, které mají hodně obsahu a mrkla na jejich inzeráty, co mají přímo na webu (některé to ani jinam nedávají). Např Slevomat, Zbozi, Kupi..atd.

cekypetra
autor
12. led 2021

@thalia ahoj, mohla bych poslat sz? Rada bych se na neco ohledne tve prace zeptala.

cekypetra
autor
12. led 2021

@bramarfi ahoj, mohla bych poslat sz s par dotazy? Dekuji moc.

cekypetra
autor
12. led 2021

@leneee ahoj, mohla bych ti poslat sz a na neco se poptat, prosim?

bramarfi
12. led 2021

@cekypetra Pošli.

leneee
13. led 2021

@cekypetra jasne klidne posli 🙂

petrasipkova1
13. led 2021

@xantista to je super job, to by mě bavilo, kde k němu ale
přijít ? 🙂

xantista
13. led 2021

@petrasipkova1 buď zkusit nějakou správcovskou firmu, jestli nehledají asistentku na homeoffice a tím přičichnout k oboru, nebo přes známé - když někdo bydlí v SVJ/BD nebo vlastní dům, aktivně nabízet. Ale bez zaučení se jinde by to bylo asi velké sousto 🙂