Práce z domova. Máte zkušenost s firmou Nu Skin?

31. črc 2023

Ahoj holky.Chci se zeptat, jestli tu je někdo kdo v současné době pracuje nebo pracoval u firmy Nu Skin, jelikož hledám přivýdělek a už asi 3 holky mi to nabízejí.Firmu neznám tak se chci zeptat zkušených jak to tam chodí,jestli se měsíčně musí něco platit nebo kupovat startovací balíčky apod ....nechci naletět nějakému šméčku.Moc děkuji za jakékoliv rady.

lichozroutsudy
31. črc 2023

Je to klasicka pyramida. Nakoupis a pak obtezujes vsechny okolo, at si od tebe ty predrazene bazmeky koupi. Prijdes nakonec o penize i pratele.

kamino
31. črc 2023

Dělala to kamarádka, a jak píše @lichozroutsudy, sice o nás nepřišla, ale není to na uživení.

autor
1. srp 2023

@lichozroutsudy páni tak to je mazec a to si člověk asi musí koupit i do začátku nějaké vzorečky asi že?

autor
1. srp 2023

@kamino to chápu.Mně právě mazali med kolem pusy jak si dokážu vydělat apod,ale nějak se mi to nezdálo,tak jsem napsala právě tady

autor
1. srp 2023

@kamino a jak dlouho to dělala? Vydělala si vůbec něco?

gladys1
1. srp 2023

Je to prostě MLM bussines. Musíš si koupit jejich technologie za šílené peníze, pořádat beauty party a cpeš to dalším lidem a tvrdíš jim jak je to super 😀. Tím že se pohybuju ve vizážistice tak něco málo o tom vím, pár kolegyň se snažilo mě do toho uvrtat ale nejsem o tom přesvědčená, to stejné jak Mary Kay a další...raději podpořím dobrou kosmetičku co mi dá dokupy pokožku než nakoupit přístroje za xy tisíc a má to jen povrchový efekt 🙂

kamino
1. srp 2023

Vzhledem k tomu, že má opravdu hodně široký záběr, tak ano, ale bylo to fakt o pořádání ukázka co si budeme povídat, myslím, že většinu věcí pro dala ze solidarity, že jsme jí chtěly pomoci (má nemocnou dceru). Já osobně sérum na řasy, nebylo špatné, opravdu byly řasy lepší, ale to po ricíňáku taky 🙂 Každopádně tato éra netrvala dlouho.

autor
1. srp 2023

@gladys1 a nevíš kolik stojí ty jejich startovací blbosti?Ty už mi taky vnucovali,ale když jsem se ptala na cenu,tak se to pořád zakecavalo a neustále jen vyzdvihovaly produktu jak jsou nejlepší na světě 😅

gladys1
3. srp 2023

Tyjo co tak vím vycházel ten Lumispa kolem 7-8 tisíc, a ono toho mají víc, galvanická žehlička, nějaký stroj na oční okolí apod...no jako ranec, když to koupíš najednou, je to tak 30.000,- a jistota příjmu je kdovíkde...kolegyně v tom jede ve velkém, vybudovala si svůj tým lidí a asi podle jejich uspěchů ji to taky hází finance, ale má to to ale...je to klasická pyramida, musíš to lidem doslova nutit, chválit a doufat že z toho něco trhneš...zrovna včera jsem to řešila s klientkou a než podporovat takový korporát, raději si jednou za měsíc zajdu ke kosmetiččce kterou to baví, živí se tím a hlavně plet vyčistí do hloubky, což ty nuskin stroje udělají jen povrchově 🙂

autor
3. srp 2023

@gladys1 panečku to je ranec.Asi si nedokážu představit,že bych někomu měla vnucovat takové předražené věci (byť občas vidím ty "15-20% slevy", které stejně ty vysoké ceny při koupi nespasí) hlavně teď v době inflace 🙉