Práce při rodičáku. Nemáte tip, nejlépe z domova?

denca92
28. pro 2020

Dobrý den,
nemel by někdo tip na práci pri ridicaku. Nejlépe z domova.
Děkuji

bara88
28. pro 2020

Tak to přeci záleží co umíš

michaela1990xx
28. pro 2020

@bara88 ja myslim, ze ne, naučit se dá téměř vse 🙂

marketka_m
28. pro 2020

@denca92 z domova ti budou nabízet dedru, tiande a další MML systémy... málo kdo ti nabídne něco jiného... známá se chytila jako virtuální asistentka.. je v tom dobrá a firmy si ji vyhledávají.. ale to chce asi budovat od začátku a vědět jak na to.. jinak z domova asi podnikání, a jak píši výše v tom v čem jsi dobrá...

bara88
28. pro 2020

@michaela1990xx jasně no

marketka_m
28. pro 2020

@bara88
@michaela1990xx
třeba naučit se navrhovat domy... pár youtube kanálua jsi TOP :D ne sranda, pardon.. mě to tak ted napadlo... jako hodně věcí se jde naučit, ale pokud chceš něco vyrábět a tvořit tak musíš mít dar jinak to nikdo nekoupí.. 😀 asi těžko se naučíš malovat obrazy abys je mohla prodávat ... 😀 a teda prodávat jo, ale někdo aby je koupil 😀

kkathuska
Autor odpověď smazal
Zobraz
j.a.n.i
29. pro 2020

@michaela1990xx Jasne, v tom případě nastuduj programovani, treba Java, dot.net a podobne... A budes si moct z nabídek vybirat 😁 Akorát pochybuju, ze to stihnes po dobu rodicaku.

verulevrtule
29. pro 2020

Také jsem hledala i k práci něco na doma, ale jak se píše výše, fakt samé mml a nebo kosmetika, já tímhle rozhodně nezbohatnu, potřebovala jsem vydělat vyšší obnos, aspoň 15 tis. Takže jsem se velmi rychle vracela zpět do práce, a obávám se, že to tak budu mít i u druhého

michaela666
29. pro 2020

Jestli jsi šikovná a umíš péct dorty/zákusky můžeš zkusit to. Některé kamarádky šíji na zakázku od oblečení pro psy, děti až po plesové šaty, ale taky to chce praxi a zručnost. Dají se tím vydělat pěkné penízky,ale zabere to hodně času.

j.a.n.i
29. pro 2020

@verulevrtule Jojo, souhlas, za rozumné peníze se dá najít pouze něco odborného, ideálně v obou IT, účetnictví a podobně.

zzuzzana1
29. pro 2020

@kkathuska kde jsi na nabídky mysteri narazila ? nejake klasické inzeráty ?

kkathuska
Autor odpověď smazal
Zobraz
marketka_m
29. pro 2020

@kkathuska mystery asi jako prAce z domova velmi tezko.ne?

kkathuska
Autor odpověď smazal
Zobraz
jakreb
30. pro 2020

@michaela1990xx Naozaj? No serióznu prácu seriózne platenú tak rychlo urcite nie.

jakreb
30. pro 2020

@marketka_m Asi tak. Tiez som sa pobavila. Alebo z nej bude cez noc prekladstelka, účtovnícka, ....

jakreb
30. pro 2020

@kkathuska No aj na prepisy treba ovládať prstoklad. Teda ak chces zarobiť.

kkathuska
Autor odpověď smazal
Zobraz
jakreb
30. pro 2020

@kkathuska ??? Urcite to patrilo mne? Ja som sa len vyjadrila k tým prepisom-ze aj k tomu musis mat vzdelanie teda ovládať prstoklad, nakolko prepisovať niečo len tukanim ako datel to moc na tom nezarobi ak ma urcite aj termín odovzdania.
Btw. ja mam skvelu prácu, poväčšine momentálne z domu.😉

petra006
31. pro 2020

Ja delam praci z domova na pocitaci a nestezuju si. Kdyz budes chtit muzeme si o tom popovidat.

denca92
autor
1. led 2021

@petra006 A není to žádný prodej jako avon, dedra, tiande.

marketka_m
1. led 2021

@denca92 to bx me zajimalo....

jakreb
1. led 2021

@petra006 No tak povidej.

marketka_m
1. led 2021

@denca92 jeste eurona, global3000,oriflame..atd

jakreb
1. led 2021

@marketka_m Klikacky kde zarobiis straaaasne veľké peniaze.😀

marketka_m
1. led 2021

@jakreb ale to neni mlm ne

jakreb
1. led 2021

@marketka_m Ved nepise o mlm ale o super práci na počítači....

marketka_m
1. led 2021

@jakreb aha...to jsem popletla..nekdo zde psal o mlm..ale smazano asi...
a ty delas co?

jakreb
1. led 2021

@marketka_m Senior uctovnik

denca92
autor
1. led 2021

@jakreb to je co prosím