Než jsem zjistila, že jsem těhotná, dala jsem výpověď

pajinakerl
28. črc 2014

Hezky den,jsem tehotna, ale v praci jsem dala vypoved dva dny predtim nez jem zjistila ze jsem tehotna..Mam narok na ochranou lhutu?

eldrag
28. črc 2014

nevím jak s výpovědí z tvé strany, ale výpověd ze strany zamestnavatele se ruší v případě ještě nezjistěného těhotenství v době pracovního poměru nebo výpovědní lhůty budou požadovat potvrzení lékaře.

pajinakerl
autor
28. črc 2014

Ahojky .. moc dekuji všem 🙂

xpila
28. črc 2014

@pajinakerl Na ochrannou lhůtu má nárok každý bez ohledu na to, jak pracovní poměr skončil. Nicméně si nejsem jistá, jestli ti vůbec nějaká ochranná lhůta k něčemu bude, ta je maximálně 180 dní (tzn. do 180 dní musíš nastoupit na mateřskou). Samozřejmě pokud by pracovní poměr trval kratší dobu, tak je pouze tolik dní, kolik trval pracovní poměr.

@eldrag Výpověď se neruší, platí to pouze tehdy, dal-li výpověď zaměstnavatel, ne zaměstnanec.

amanda2014
28. črc 2014

@pajinakerl Zkus si zavolat na OSSz tam ti to řeknou na 100%, pracovala jsem tam, ale už jsem 3 roky jinde, takže ztrácím pojem o tom, jak je to teď...

pajinakerl
autor
28. črc 2014

Dneska jedu k toktorovi, takze si rovnou skocim i na pracak a zeptam se 🙂

fifina86
28. črc 2014

@pajinakerl na pracáku se řeším rodičovská, ty se stav na správě sociálního zabezpečení, tam řeší mateřskou 😉

j.a.n.i
28. črc 2014

@pajinakerl No, tak záleží co tím dala výpověď myslíš - pokud opravdu výpověď s 2 měsíční výpovědní lhůtou a ta začne běžet až teď od srpna, tak by ses do ochranné lhůty měla vejít.

pajinakerl
autor
29. črc 2014

Moc dekuji za pomoc..