Návrat do práce po rodičáku 😏. Kdo se také vrací 4.1.?

alik20
2. led 2021

Ahoj holky, kdo se vracite v pondeli do prace? Ja jdu po 4 letech a mam z toho uplny nervy, vubec se mi tam nechce.

95newmommy2020
2. led 2021

@alik20 Sice mám ještě čas, ale úplně te chápu. Mám pocit už teď, ze nebudu už umět ani zapnout PC. A to mi zbývají ještě dva roky. 🙈

blondynka400
2. led 2021

@alik20 buď ráda, že se máš kam vrátit.... Když jsi byla takto dlouho doma, bude to těžké, ale za chvíli si zvykneš. Ber to pozitivně .-)

1lenuska1
3. led 2021

Jaaa! 🙈🙂 Tedy nevracim se, ale nastupuji do nove prace. Jsem nervni, tesim se, bojim se, vsechno dohromady. Po necelych 3 letech.

barumrallyebum
3. led 2021

Mne se taky nechtelo, ale nakonec to bylo jeste lepsi nez na rodicaku. Konecne jsi mezi lidma, mas penize a nejaky "rozvrh". I pro chlapa to je uleva, ze na ziveni rodiny neni sam ( aspon ten muj tontak citi). Pokud nemas nejakou opravdu narocnou praci nebo nebudes mit smulu na kolektiv tak budes spokojena 😉

fyii
3. led 2021

@alik20 ahoj ja zacinam 1.2. ted pred vanoci jsem si podepsala novy kontrakt.. budu delat pro nemce, ale kazdy sedi v jinem meste. Tak bych potrebovala do toho nemecka alespon na tyden jet...do toho dve deti 2,5 a 4.. no bude sranda, strasne se tesim. Na druhou stranu s detma to nebude lehke, manzel je neresi, ma preci svou praci. Ted jeste musim najit nekoho na obcasnou vypomoc, kdyz do te skolky nebudou moc jit...ale ono to pujde, musi😉. Jinak jsem doma 5 let zamerne, ale sem tam nejakou konzultaci jsem delala. Drzim palce a vis ce se rika: " stesti preje pripravenym".

alik20
autor
3. led 2021

@barumrallyebum prave, ze blby kolektiv 🤦 nejhorsi oddeleni

alik20
autor
3. led 2021

No holky, snad to bude v pohodě, chceme druhy, tak snad, tam dlouho nebudu, ale zatim se nedari

jane46
3. led 2021

Vracim se v pulce unora, do stejne prace... Po 5. letech. Chvili se tesim, chvili nervy, strach, radost. Je to boj, ale zvladneme to. Musela jsem se i naucit ridit, protoze deti kazdy v jine skolce a moje prace je daleko.

barumrallyebum
3. led 2021

@alik20 aha, tak to je mi lito ☹ asi bych se podivala po jinem zamestnani..

fyii
3. led 2021

@alik20 tak prave kvuli blbemu kolektivu se do puvodni prace vracer neminim, takze idealni cas udelat zmenu

nuninove
3. led 2021

ja jsem 8 let na rodicovske a zitra jdu na urad prace 🙄 vypoved jsem davala v praci uz pred rokem..od jara si hledam praci a nic..takze zitra musim na pracak, jelikoz v prosinci mi skoncil RP..hrozna doba toto :(

alik20
autor
3. led 2021

Praci taky hledám, do pulky prosince jsem byla tehotna a myslela, ze nenastoupim, bohuzel to nevyslo a narychlo nic nesezenu, je to bída s praci 😔 a kdyz jsem nekam zivotopis poslala, tak se ani neozvali, klasika

kackavb
3. led 2021

Ahoj, já úplně stejně jako ty, zítra po 4 letech do nové práce.. Bojím se i těším zároveň. Budu pracovat v kolektivu 3 ženských, tak uvidíme. Tobě přeju, ať se brzy zadaří🙂
@alik20