Jak se rozloučit v práci?

9. srp 2023

Omlouvám se předem za anonym, ale možná jsou zde i moje kolegyně.
Příští týden mě čeká rozloučení v práci, kde jsem musela podat výpověď z důvodu péče o hendikepované dítě. Práci jsem milovala a mám i super kolegyně. Chtěla bych se s nimi rozloučit nějak originálně a každé z nich dát něco na památku. Jen nevím co. Nějaké sošky, srdíčka a podobné blbinky se mi moc nezamlouvaji. Zase ale bych chtěla něco cenově přívětivého. Jedná se pouze o ženský kolektiv a je jich 12. Vídat se do budoucna asi moc nebudeme, bydlíme už v jiném městě. Možná třeba na vánočním večírku, jinak spis né.
Samozřejmě počítám s tím, že něco upeču a počítám i s chlebíčky. Předem děkuji za rady.

g_m
10. srp 2023

Upřímně, dárky na památku už jsou mimo. Člověk se malokdy trefí a většinou jsou to ve finále vyhozené penize. Kolegyně nám dávala yankee candle svíčky a víno... Za mě ideál...

j.a.n.i
10. srp 2023

Upřímně, pokud to ma byt originální pamatka na tebe, tak ti ji tezko muze vymyslet nekdo cizi na netu.

j.a.n.i
10. srp 2023

@g_m Vidis a za me je to treba úplně na nic, vino u nas nikdo nepije a svicky jsem driv max odvezla na tabor. Dnes uz vyhraly led lampicky. To radeji posedet a pokecat bez daru.

pilzzee
10. srp 2023

Usporadej goodbye party 🙂

jane46
10. srp 2023

Kdyz jsem odchazela na materskou, tak jsem na rozlucce mela tac a na nem ruzne privesky na krk na kozenem reminku... Kazdy si vzal, uplne je bavilo to zkoumat a vybrat si ten svuj nebo pro nekoho z rodiny... Mame jen par muzu v praci a i ti si vzali, treba pro deti. Ale bylo to pro 20 lidi. Kdyby jen par kolegyn z kancelare, tak bych si dala praci s tim, co presne by se kazde libilo. Vypozorovat se to da, oblibena barva/o cem rada mluvi/co rada ji/miluje kafe ci dobry caj/konicky? Kazde bych dala neco primo ji. Ja treba rada hackuji, vsichni to vi... a dostat klubicko (i kdyby nejake za 60,-), budu nadsena a budu vedet, ze jsi o me premyslela.

guliii
10. srp 2023

Jestli chceš památku, tak bych jim dala nějakou fotku nebo několik fotek z práce, z něčeho co jste podnikli. Udělat to do nějaké mini fotoknihy. Já se vždycky ráda podívám na fotky.

guliii
10. srp 2023

Případně mě ještě napadl hrneček s nějakou vaší společnou fotkou nebo něco takového

guliii
10. srp 2023

My si třeba nechali udělat hromadnou karikaturu a každý měl jeden výtisk a fakt jsme se nasmali a na památku to mám pořád. Ale každý má jiný humor. 🤷

g_m
10. srp 2023

@guliii nee hrnky fakt neee

g_m
10. srp 2023

@j.a.n.i Jasne, pisu jen svoji zkusenost... Mne by zabil hrnek s fotkou 🙊

fire85
10. srp 2023

@j.a.n.i drahý Yankee Candle na tábor? Taková škoda

j.a.n.i
10. srp 2023

@fire85 A co s tím? Posílat to dál je mi blbý, neb si nepamatuju od koho to přiběhlo.

elesse
10. srp 2023

Ja na pamatecni darky moc nejsem, spis mam schovane drobnosti, spolecne polaroidky, prani, karticky s uvitanim v nove praci od kolegu,…takze ja bych vzala polaroid nebo instax a na druhou stranu fotky napsala kratky osobni vzkaz🙂

monikaa162
12. srp 2023

Taky příští tyden, dělám rozlučku v práci, udelam mísu řizkov, neco sladkého a dáme nealko sampus... bohužel u mne je to na půl, budem ráda že někoho uz neuvidím 🙈 dárky dávat nebudem, dávali jsme na Vánoce a byl to boj jse každému trefit do vkusu 🤔

srnii
12. srp 2023

Já nejsem příznivcem takových věcí, naopak se snažím mít co nejméně věci a takové ty serepatičky na památku nemusím. schovávám fotky, dopisy a takové ale hrnečky, svíčky atd to ne. Já bych spíš udělala party, vzala na ni instax udělala pár fotek a pak dala ty fotky. Dobrá párty se nezapomíná 🙃

janule0123
12. srp 2023

Když už, tak celkem univerzal me přijdou takový ty minerální náramky nebo jak se to jmenuje… svíčky třeba vždycky skladuju, když se ptam jestli je někdo páli.. a chce je… tak nikdo …. Takže nakonec skončí u babicek, kterým někdo umřel a páli je u fotek v kuchyni … Spis bych dala víc peněz do “rozluckoveho” posezení … než kupovat nějaký blbiny na památku…Nerikam ze teda nejsou lidi co si je páli pro radost a sami kupuji, ale nemyslim že to bude 10z12 …spis bych třeba udělala nějaký videjko z fotek spolecnych z práce nebo teambuildingu… a poslala to na mail s nějakým rozloučením.. to me přijde fajn a hezky a na to bych se koukla jednou za čas