Hledám práci. Nevíte o něčem?

fiiif
28. říj 2019

Ahoj, doufam ze me dosud nikdo nevyhodi, ale potrebuji vase tipy.. nutne shanim jakykoliv privydelek. Bud manualni s tim ze muzu fakt jen víkendy a to pouze dopoledne nebo na vecer, nebo z domu - manualni, na PC, psani textu apod.. nevíte někdo o necem osvedcenem, kde se neplati zadne vstupni poplatky a není to podvod? musí prece něco takového byt.. nechci vydelavat tisice, ale kazda koruna se hodi.. vsem dekuji, pokud to tu bude vadit,..smazu.. ale myslim ze každý z nas se muze dostat do spatne financni situace

zelenaesmolda
28. říj 2019

@fiiif
tezko ti nekdo poradi kdyz nevime co umis

lolam10
28. říj 2019

@zelenaesmolda vy jste opet zase taaak mila.vyborna rada...a vite ze nemusite reagovat na kazdou diskuzi?😉jinak rekla bych ze pani chce delat neco co zvladne kazdy,tedy ze na to nic umet nemusi,dle textu jejiho dotazu...

fiiif
autor
28. říj 2019

@zelenaesmolda Jsem zdravotni sestra, praxi mam jako pečovatelka a zdravotnik v terenni pecovatelske sluzbe, mam skoro 3lete dite, které ještě nechodi denne do skolky, takze nemam přes tyden zajistene hlidani. tudíž jsem ochotna delat cokoliv, když ma clovek nouzi nevybira ani neprebira, naucim se co je třeba. takze mate pro me nejakou nabidku, nebo jste si jen potrebovala rypnout?

lolam10
28. říj 2019

@fiiif nejlepsi je podle me uklid protoze tam se lze nejlepe domluvit na cas ktery vam bude vyhovovat a neni to spatne hodnocene ,prip.hlidani deti nebo venceni psu...zkuste na fb lokalni skupinu maminek tam je furt shanka..

fiiif
autor
28. říj 2019

@lolam10 moc vam dekuji, urcite kouknu =)

noragrey
28. říj 2019

Moje rada není nic moc. Ze zkušenosti kamarádek šlo většinou o podvody, kde více investovaly, čas promarnily (i na úkor rodiny) a peníze nic moc. Jak píše lolam10, plus známá si domluvila domácí žehlení, jestli jste šikovná zkuste nějaký handmade (lokální poptávku, fler,...), nabídněte co umíte. Pečení (teď třeba cukroví na Vánoce), nějaké dekorace apod...

fiiif
autor
28. říj 2019

@noragrey dekuji

ah1234
28. říj 2019

Uklid alebo hlidani deti. My platime za uklid 180/hod a hlidani 150/hod, to su fajn peniaze 🙂
Ak potrebujes peniaze hned mozes sa este poobzerat co mas doma - hracky, veci do kuchyne etc. My sme sa nedavno rozhodli zit skutocne minimalisticky a celkom sme na tom zarobili, jak sme vsetko popredavali 😁
Dalej tiez nieco vyrabat, ak ti to ide, ale chvilu trva kym si vytvoris meno 🙂

zelenaesmolda
28. říj 2019

@lolam10
tak ono se opravdu tezko radi kdyz o ni nic nevime.muzu ji treba poradit at dava soukrome hodiny matematiky ale kdyz ji neumi tak ji to asi nepomuze ne?zakladem kazdeho hledani prace je prece napsat co umim a v cem mam praxi.selsky rozum.

@fiiif
pokud jsi zdravotnik tak co davat soukrome hodiny at uz latiny nebo biologie nebo jinych predmetu,ktere se na zdravce studuji?casove si to prizpusobis podle sebe a je to docela slusne placene,od 200/h a vic,to asi na jine brigade nevydelas.
zkus bud stranku doucuji.eu nebo FB skupiny zamerene na doucovani.

drep
28. říj 2019

Domácí péče, u nás nabírají ve velkém a bývají velmi vstřícné v organizaci pracovní doby.

fiiif
autor
28. říj 2019

@zelenaesmolda dekuji, ale na to uz asi nemam =D
@drep diky, ptala jsem se tu v okoli, ale chteji vzdy plny uvazek a od nevidim do nevidim

zelenaesmolda
28. říj 2019

@fiiif
proc bys na to nemela?

fiiif
autor
28. říj 2019

@zelenaesmolda no, skolu jsem sice udelala levou zadni, ale v roce 2011 =D a v praxi je to o necem jinem nez o slovickach

janapetrvalska
28. říj 2019

ja bych se poptala po okoli, pomoc nekomu kdo ma doma lezaka , pomoc ho umyt apod. verim, ze takovi lide co se staraji denne o nekoho uvitaji pomoc treba pri koupani , donest nakup, nebo ze zacatku nez se nauci davat injekce apod.

nikola38
28. říj 2019

@fiiif zkuste se poptat v nemocnicích. Vím že jedna maminka od nás ze školky, taky zdravotní sestra, přepisuje lékařské zprávy z diktafonu ..

ckei
28. říj 2019

@fiiif umíte velmi dobře AJ nebo NJ, nebo nejlépe oba jazyky?

iulia
28. říj 2019

@fiiif Zdravotni sestra - zajdi se zeptat do nemocnice - tam budou radi i za dva dny v tydnu🙂 Nebo se zeptej v ambulanci u zubaru - znama pracuje u ortodontistky tri dny v tydnu a plati ji jako kdyby pracovala cely tyden.

fiiif
autor
28. říj 2019

@ckei anglicky asi základy, nemecky vubec
@iulia o vikendu do ambulance tezko ale v nemocnici to zkusim
@janapetrvalska urcite zkusim

betysch
28. říj 2019

Kdybys mohla 12h smeny tak FN Brno bere kazdeho treba na na uvazek 0,25.Podle me by vzali i na ranni o vikendu na oddeleni, coz jsou 8h smeny.Je takovy podstav ze muzou byt radi za kazdou ruku.A zaplacene by to bylo urcite lepe nez uklid.

fiiif
autor
28. říj 2019

@betysch 12 nedam, syna mi muze hlidat mamka bud jen dopoledne nebo dve tri hodky k veceru

shaun40
28. říj 2019

Oslovte hlídací agenturu pro dětičky berou tam do evidence hlavně zdravotní sestry .Na občasné po hlídání u vás doma.U nás bydlela holka pracovala před mateřskou na Homolce a přivydělává si jako příležitostni chúva u sebe doma a jsou tam hezké peníze.

iulia
28. říj 2019

@fiiif o víkendu v nemocnici, do ambulance jen v týdnu, to je jasné - v ambulanci se dá najít i dopolední práce - starší lékař/ka. Důležitý je osobní kontakt, nikdy nevolej.

zelenaesmolda
28. říj 2019

@fiiif
tak snad zakladni biologii zvladnes ne?
nejde o slovicka,treba to nekdo potrebuje vysvetlit a tim lepe kdyz mas zusenost z praxe

ckei
28. říj 2019

@fiiif tak to nic. Škoda. Ať se zadaří něco najít. 😉

fiiif
autor
28. říj 2019

@ckei děkuji

ivaze
28. říj 2019

@fiiif
Obecně si myslím, že je nejlepší využít toho co člověk umí a nebo pokračovat v tom, cos dělala před rodičovského dovolenou, tak to mám ja. Taková klasika je roznaseni letaku, úklid, žehlení, vyzvedavani deti z kroužku/školky, hlídání. S Tvou kvalifikaci bys ale neměla mit problém něco sehnat. Sester je nedostatek, kamarádka takto chodí vypomaht do nemocnice jenom víkendové služby. Nebo co třeba pece o nějakého seniora?

fiiif
autor
29. říj 2019

Holky vsem vam moc dekuji, vyzkoušela jsem/obvolala par tipu, no nakonec od stredy zacinam roznášet letaky, upravovat jeden eshop a domlouvam se s pani na uklidu. =) tak uvidíme

zelenaesmolda
29. říj 2019

@fiiif
tak zrovna roznaseni letaku je snad ta nejhorsi moznost,drina a spatne placena

fiiif
autor
29. říj 2019

@zelenaesmolda no, budu roznášet letaky pro naší postu, jen tady u nas. batoh a taska na koleckach to jisti =D takze cviceni splneno ;) a malej muze házet do schránek letaky a když ho to nebude bavit roznosim to jiny den. mam na jednu sadu tyden, takze ikdybych mela chodit jeden den o vikendu, tak to není tak strasne. Bílovice mají necelé 4tisíce obyvatel =) za ten tyden mi nabidli 3500,- cisteho ;) a roznáška dva tydny v mesici, tzn 7000,- mesicne

zelenaesmolda
29. říj 2019

@fiiif
tak to neni tak strasne