Brigáda. Kolik Kč na hodinu?

kozaci
30. bře 2023

Ahoj holky, o víkendu přijde kluk (16let) z vedlejší vesnice pomoc se zahradou. Především vykopat nějaké díry pro keře a stromky. Případně jiné zahradnické práce.
Vůbec netuším, kolik mu mám nabídnout? Kolik se v dnešní době dává brigádníkům? Bydlíme na vesnici.
Můj typ je 150 Kč na hodinu, ale fakt netuším, jestli nejsem mimo. Přece jen, je to nějaký pátek, kdy já sama jsem měla brigády pro škole...Díky!

emillyhk
30. bře 2023

@kozaci Vzhledem k tomu, že mu to vyplatíš na ruku, tak 150 Kč mi přijde fajn.

petulkadodo
30. bře 2023

@kozaci Já bych dala 200 Kč

blondynka400
30. bře 2023

@kozaci nepíšeš z jakého jsi kraje. Každopádně 150 (v tomto případě čistého) je za mne plně ok.

carmenz
31. bře 2023

Já bych taky dala 200, když je to takhle jednorázově. Pokud by měl třeba pravidelně docházet k dalším drobnějším úkonům, tak těch 150-180 na hodinu.

brunetka11
31. bře 2023

150,- Kč/hod., kdyby to byla práce pod 3 hod., tak 200,- Kč/hod.

cilkat
31. bře 2023

Dělám cvičitelku v Sokole, máme dohodu o provedení práce a máme 140 hrubého na hodinu. A to prosím v Praze... ale uznávám, že v oblasti, která s evždycky brala jako dobrovolnická. Takež za mě vyjít ze 150 na hodinu a nějak to za to odpoledne zaokrouhlit přijde zcela v pohodně (počítám, že vám to vyjde třeba na 5 hodin celkově, to je nějakých 700-800 kč ... Něco mezi 500 a tisícovkou za "jednu sobotu práce" mi přijde fajn. Klidně bych částku v tomto rozmezí upravila podle toho, kolik opravdu reálně práce udělá. Nešla bych ale pod 200 kč "za návštěvu" i pokud by to nakonec byla práce na půl hodiny.)

te_reza
31. bře 2023

Upřímně? Je to víc než solidní na brigádu pro náctiletého kluka. Nějaký předplacení pak akorát vede k tomu, že bych "za čtyřicet nevstal z postele" co čtu na netu. Většina má na první pohled IQ houpajícího se koně a VŠŽ.

lichozroutsudy
25. kvě 2023

@te_reza V tomhle s tebou nesouhlasim. Ted mluvim vsrobecne, ne o tehle brigade. Ale podcenovani/podstrelovani krivi trh. Duvodem, proc nsou v Cesku mnohde mzdy na pytel je prave to, ze se vzdycky najde nekdo, kdo praci za nizsi mzdu udela. Vetsinou nekvalitne. Kvalitni a drazsi pracovnik to pak ma daleko tezsi. Ja jsem jen zirala, jak nizke taxy panuji v prostredi copywritingu. Ano, dela to dnes kde kdo a podle toho to vypada jak vysledkem, tak cenou. Ja bych treba pro text o 1 normostrane take nevstala z postele, pokud bych za nej mela dostat mene nez 1400 Kc. Tak to proste je a rikam to, kudy chodim, cimz zamerne odrazuji ty, kteri by mi za nej chteli dat obvyklych 300 Kc.

te_reza
25. kvě 2023

@lichozroutsudy no ale pokud vím, tak ty nějaké vzdělání máš, já mluvím o exotech, co se dál než za vrata fabriky nepodívali a mají max učňák s čímsi a myslí si bůhví co.a na brigádu tohle dobrý