Albert supermarket. Zkrácený úvazek 6h. Kolik je plat?

marketa2712
9. led 2020

Zdravím,

Chtěla bych se zeptat. Hledám si práci u nás v Havířově na zkrácený úvazek. Ačkoliv jsem moc chtěla do Lidlu tak mají bohužel plno.... Vyšel mi alespoň Albert supermarket. Chtěla bych se zeptat zda je tu nějaká paní, která pracuje v Albertu (supermarket). Zajímal by mě asi nejvíc plat 6h (zkrácený úvazek) ... Co se týká směn tak mi vyšli vstříc jen s ranní směnu kvůli syna. Mám jít na pohovor ale přesto bych se ráda zkusila informovat i zde... Říkám si že lepší jakákoliv práce než být na pracáku a socialce. Tak předem děkuji za odpověď.

klea81
9. led 2020

Dělala tam svagrova tak 3 roky zpět, nastup 69 a po třech měsících 81 na hodinu. A ještě tam musela byvat dyl a zadarmo 😇

jarla
9. led 2020

nevím kolik dávají teď,ale chtějí odpracovat hodiny zdarma,tzn někdy přijít dříve,někdy zůstat déle a zadarmo

hezz17
9. led 2020

@jarla a to si vynucují jako jak? 😱

mataharyy
9. led 2020

@hezz17 No v celku jednoduše, buď ano nebo jdi jinam...

@marketa2712 Musím říci že Albert tedy nebyl úplně fér zaměstnavatel a plat tam také stál za starou bačkoru, ale už je to dost let zpět. Když jsem se bavila s lidmi co tam dělají tak se toho evidentně moc nezměnilo, možná o něco navýšený plat, ale žádnou slávu bych nečekala... Ale jak pravíš pokud není nic jiného, tak je to lepší jak drátem do oka a můžeš během zkušební doby hledat něco lidštějšího, když ti to nebude vyhovovat 😉

atraps
9. led 2020

@marketa2712 do albertu neee, skoda, ze lidl nema volne misto, ja,v lidlu delam 12 rokem

hezz17
10. led 2020

@mataharyy to bych teda šla. Zadarmo opravdu ne. Je to asi taky o tom, co si člověk nechá líbit

mataharyy
10. led 2020

@hezz17 Ono jsou lokality a situace kdy nemáš moc, nebo žádný jiný možnosti a tam si to pak hodně dlouho rozmýšlíš a oni to vědí. Je jasný že v Praze je pošleš do háje, protože tu je ještě x dalších možností, ale když jsi někde jinde, kde na jedno (i když blbě placené místo) je opravdu u brány fronta, tak to zvažuješ trochu jináč... Navíc co si budeme ne každý ti úplně půjde po vůli se směnou kvůli dítěti. Potíž je v tom že v Aholdu ti slíbí i modré z nebe a pak už ti zůstanou jen oči pro pláč 😈

jarla
10. led 2020

@hezz17 nařídí ti to a pokud neposlechneš,tak si pak vedoucí něco najde aby tě mohla zdrbat a třeba nedovolí přehodit směnu s kolegyní(byť kolegyně souhlasí),nedá/zruší dovolenou....ono se těch věcí najde,nedivím se ,že se z prodavaček málokterá usmívá a obdivuji ty,které tam jsou roky i za těchto podmínek

jarla
10. led 2020

@hezz17 a ještě.....v Penny dělaj to samé

lenat
10. led 2020

@jarla nedělají... alespoň v tom mym ne.

jarla
10. led 2020

@lenat tady u nás v obou

marketa2712
autor
10. led 2020

@atraps jojo štve mě to že mají tady v obou plno... A ostatním děkuji za komentáře... 🙂

hankapiiisek
28. říj 2023

Ahoj, co sem tak slyšela tak lepší Kaufland než Albert. Znám plno lidí co tam dělá a s platy jsou na tom velice dobře.