Zimní oblečení. Jaké pořídit?

klokanka31
15. srp 2021

Loni v zimě jsem měla oblíkání naší dcery jednoduchý, šoupla jsem jí do chlupaté kombinézy a bylo. Ale vůbec nevím jaké oblečení jí pořídit na zimu letos? Jestli je lepší zimní bunda, nebo celá kombinéza? Furt běhá, tak aby jí to bylo pohodlné, ale zároveň aby jí nebyla zima?

michaelarousova
15. srp 2021

@klokanka31 ja mela oboje dokud mel syn plenky..vetsinou kombinezu na zahradu a hlavne kdyz byl snih..jdyz jsme sli do mesta atd tak mel bundu☺️

klokanka31
autor
15. srp 2021

@michaelarousova Tak asi taky koupím oboje...nebo spíš troje, bundu, kombinézu nepromokavou, a jednu chlupatou kdyby byla suchá zima.

klokanka31
autor
15. srp 2021

@michaelarousova A co jsi dávala pod bundu/kombinézu? Tričko a mikinu nebo jen mikinu?

michaelarousova
15. srp 2021

@klokanka31 podle toho jaka byla zima…sle vetsinou oboje..asi taky zalezi na kombineze☺️ Ja mam zkusenot jen tchibo nebo reima☺️

mamikry
15. srp 2021

@klokanka31 od malinka detem davam softshellove kalhoty a bundicku. Kdyz mely plenky, snaz se v pripade velkeho daru prebalovalo. Pod ne nosi do ted bambusove podvlikacky a bambusove triko, driv bodycko.

klokanka31
autor
15. srp 2021

@michaelarousova Že já loni dala jen bavlněné dupačky a tu kombinézu. Kdybych dala něco navíc tak by se potila. Tak si vůbec nevím letos rady 🤔 asi nezbyde nic jiného než pak zkoumat jestli není moc rozpálená nebo studená, a podle toho oblečení přidávat nebo ubírat 😥

klokanka31
autor
15. srp 2021

@mamikry To jsem ještě neslyšela že existuje bambusový oblečení 😮 mrknu na to 🙂

michaelarousova
15. srp 2021

@klokanka31 urcite..kazdy dite je jine☺️ Nekomu bude vetsi zima ..

95newmommy2020
15. srp 2021

Softshel overal, na podzim, do větru atd. A pak to vidím spis na kombinezu. Bez plen nebude určitě, tak to nemusím řešit. Jinak je kombineza nepraktická. Ale takhle je to dobrý, ze jim nebude fucet na zada.

95newmommy2020
15. srp 2021

@klokanka31 tohle je za mě asi nejlepší kousek z šatníku. :D když je zima tak mu dam víc vrstev. Jako punčocháče, leginy, tepláky. A na vrch body, mikinu. Tam se toho vejde. :D A když je teplo tak obliknu min. Tohle je proste geniální. 😄