Výsledky z časopisu dTest dětských plen 2015

jarai
18. čer 2015

Neznáte někdo výsledky z časopisu DTest když testovali dětské pleny?
Moc by mě zajímaly výsledky…

espada
20. čer 2015

Bych se tím moc neřídila. Chodí to tak, že vždycky vyhraje výrobek, jehož výrobce dá největší všimné 🙂

jankadudova
20. čer 2015

A ja se dTestem docela ridim, myslim, ze jsou jako jedni z mala objektivni. Plenky vysly dosti podobne. Testovalo se jich mnoho. klidne napisu výsledky testu do IP, abych nedělala reklamu a naopak 🙂

guinea
20. čer 2015

@jankadudova Já Dtestu věřím, a ty výsledky by mě dost zajímaly. Můžeš mi je prosím poslat do soukr. zprávy?

seshira
20. čer 2015

mohla bych taky poprosit o výsledky? Moc by mě zajímalo jaké plenky kupovat 😉

jankadudova
20. čer 2015

@guinea
@seshira Holky, poslano

llluckaaa
20. čer 2015

@jankadudova I mně, prosím. Děkuji. 🙂

kacatka
20. čer 2015

@jankadudova můžeš poslat i mě? Moc díky 🙂

gepe
20. čer 2015

@jankadudova mnoho jich tam prave neni, napriklad uplne chybi zastupce bile rady Pampers premium care a i jine.
dTest odebirame uz dost dlouho na to, abychom ho brali s rezervou a ne jako mantru, nacez nelze ani rict, ze by byl objektivni v mnoha testech.
Podle me ty vysledky sem muzes textove dat a rozhodne tim zadnou reklamu delat nebudes.

girafka
20. čer 2015

@jankadudova muzu taky poprosit 😉

jge
20. čer 2015

@jankadudova Mohu take poprosit o vyskledek, dekuji

leikkka
20. čer 2015

@jankadudova mohu také poprosit

jankadudova
20. čer 2015

@gepe No prijde mi,ze tam chybi asi jen ty bile Pampersky,pocitam,ze vybrali active baby jako zastupce. Kazdy at veri cemu chce,ale pokud chci vysledek testu,tak u nas jedine dtest. Za me.

guinea
20. čer 2015

@jankadudova Díky moc!!!

jankadudova
20. čer 2015

Holky,poslu behem vecera🙂 dijy

anetpierowska
20. čer 2015

@jankadudova muzu taky prosim poprosit. Moc dekuji🙂

radicek
20. čer 2015

Ahoj, mohu taky poprosit? Děkuji

emily_queldorei
20. čer 2015

Ahoj, mohu také poprosit o výsledky? Děkuji.

kamilka007
21. čer 2015

@espada
@gepe
Muj bracha tam rok pracoval v jejich pravni poradne a doted ho doporucuje a dost se jim ridi, i kdyz vi, jak to uvnitr opravdu chodi, takze predpokladam, ze verit se da. 🙂

ty_na
21. čer 2015

@jankadudova ahoj můžu také poprosit o zaslání? díky 🙂

ladie
21. čer 2015

@jankadudova můžu taky poprosit? Děkuji!

lasicek
21. čer 2015

Které vyšlo nejlépe? Mě na Dtestu vadí, že testují značky výrobků, které vůbec neznám :(

jankadudova
21. čer 2015

@ladie
@ty_na Poslano 🙂

rkathinka
21. čer 2015

@jankadudova Mohla byste mi taky, prosím, do IP poslat výsledky testu. Děkuji.

hadruska
21. čer 2015

Muzu taky poprosit? Dekuju

shpagetka
21. čer 2015

Muzu také poprosit? Dekuji.

victoriaj
21. čer 2015

@jankadudova Mohla bych také poprosit o výsledky? Děkuji 🙂

chris_n
21. čer 2015

od jisté doby mi přijde, ze dTestu se nedá věřit... kolikrát tam určitý výrobek propadne jen kvůli tomu, že nevezmou v potaz nejakou maličkost nebo naopak zveličují něco a nezahrnou jiné...

gepe
21. čer 2015

@chris_n tak 🙂 metodika testu je dobra, ale nejednou srovnavaji hrusky se svestkama apod. a v tom ja vidim tu neobjektivnost. Napr. nas kocar je dle dTestu trojkombinace, coz neni pravda a je s trojkombinacemi porovnavan, nektere veci zcestne v testu napr ze nelze polohovat sportovni sedacku do lehu aj. A takovych hruskosvestkovych testu veci je vicero skrz ruznou skalu produktu.

jankadudova
21. čer 2015

@gepe Nerikam, ze vždy je to všechno dokonale. ale zrovna ty plenky se hodnotily podle me dobře. Není asi dobře, delat z testu mantru, ale na druhou stranu se clovek muze alespoň inspirovat, pripadne vyzkoušet. Netreba kupovat vždy jen to nejdrazsi apod. Kazdeho vec 😉