Výška přebalovací komody. Jak vysokou máte?

cotty
6. zář 2021

Ahoj, nechci kupovat prebalovaci pult, ale pouze komodu, na kterou bych dala prebalovaci podlozku. Jak vysokou komodu mate? Koukala jsem v ikey na tolik prppagovane komody Malm a Hemnes a zdaly se mi vsechny vysoke (vyska cca 96 cm)...

areh
6. zář 2021

@cotty měla jsem to na malm a přebalovalo se mi tam dobře. Mám 168 cm. Záleží jak jsi vysoká. Ale tady jsem se nemusela nikam sklánět, bylo to akorát.

littlebee124
6. zář 2021

Mám komodu z ikey o výšce cca 112 cm, pro porovnání mas fotku k moji výšce 160 cm a plus jsem dala metr cca na výšku 95 cm. Takže zalezi opravdu na tvoji vysce 🙂

mamikry
6. zář 2021

@cotty Mam doma Hemnes komodu i prebalovaci pult z Ikea. Premerila jsem oboji a rozdil mezi nimi je asi centimetr do vysky i sirky. Komode par cm do vysky prida ta podlozka, ale jinak rozdil minimalni.

emillyhk
6. zář 2021

@cotty Mám komodu malm, 2x 3 šuplíky, na tom přebalovací podložku. Je to trochu níž, ale zase mi vyhovuje, že je prostor do délky. V přízemí mám přebalovací podložku na pračce, tam je to nepatrně vyšší, ale oboje mi vyhovuje. Měřím 164cm.

sirinfirst
6. zář 2021

mám podobnou jako tuhle, už jsem měla na první dvě děti, na tom podložku s pevným dnem. Přebaluje se mi dobře při výšce 175 cm https://www.asko-nabytek.cz/1003756.0-komoda-ro...

emillyhk
6. zář 2021

@emillyhk Máme binec, ale foto pro představu 😉

makovice88
6. zář 2021

@emillyhk Binec? Prosim te KDE? 😂

emillyhk
6. zář 2021

@makovice88 Teď koukám, že většina naštěstí mimo záběr 😆🙈 Jako na tom vozíku vedle to bývá uklizené líp, ale já nejsem úplně cimprlich 😉

me_druhe_ja
6. zář 2021

@makovice88 to je takova klasika. 😀 každá ženská má doma FURT binec i když uklízí 3x denně. 😀 ještě jsem nezažila, že by některá řekla: pojďte dál, mám krásně uklizeno. 😀

makovice88
6. zář 2021

@emillyhk Si prave prijdu skoro hloupe, kdyz vidim ten "binec" 😁

makovice88
6. zář 2021

@me_druhe_ja Ja ale treba doma ten binec opravdu mam. Jakoze fakt 😂 Asi proto k nam nikoho nezvu, by se asi zhrozili.

emillyhk
6. zář 2021

@makovice88 To znám, taky máme doma provozní binec - uklidím na jednom konci a na druhém už to není vidět 🙈 A odpoledne přijde manžel a to už je konečná 😆 Ale já byla v těhotenství naprosto neschopná čehokoli, půl roku jsme žili jak ve squattu, takže v porovnání s tímhle je to pořád lepší 😉 Znám jednu, co má doma pořád naklizeno, uvařeno, upečeno, zahrada jak z katalogu, malé dítě, práce... Ale ta padá na ústa. Takže si radši budu žít v klidu v tom našem binci 😉

emillyhk
6. zář 2021

@makovice88 Ale taky mám občas chuť se přihlásit do výměny manželek, aby mi to tu nějaká super matka vygruntovala 🙈😂

amazonkajanik
6. zář 2021

@emillyhk jo, to si říkám taky, přihlásit se, ale ta druhá by to vzdala po 3dnech. Přemýšlela jsem nad robovysavacem a děláme si s mužem srandu, že by si schválně oddelal pojistku a spáchal harakiri 🤣dokud vydržel malý v ohrádce, tak jsem gruntovala každý den. Teď mám za zadkem asistenta, co mi musí pomáhat vytirat stylem, že když podlaha plave, tak bude čistá,ne 😂

emillyhk
6. zář 2021

@amazonkajanik To mě teprve čeká 🙈 Zatím mám dítě při úklidu v ohrádce, ale jen ho vypustím, už se žene k vysavači 😄 Robotický vysavač jsme zvažovali, nakonec vyhrál tyčový, pro nás praktičtější.

makovice88
6. zář 2021

@emillyhk Presne. Ja jsem ted teda v 8. mesici, doma 2 lete dite, takze si asi umis predstavit, jak to tu vypada 😅 Ale vlastne i kdyz byla mala, tak jsem zvladla vzdy ten zaklad, aby se tu mala nebrodila v prachu a na zbytek jsem kaslala. Kdyz sla spat, hodil jsem nohy nahoru a radeji jsem si cetla, nez abych surovala byt. 😂
Takove uklizeci maminky znam taky a vsechna cest.

makovice88
6. zář 2021

@amazonkajanik My teda robovysavac mame, ale stejne..😅

jana_zofie
6. zář 2021

Mam ctyrsuplikovy Malm a 172 cm.

makovice88
6. zář 2021

Jinak abych jen neplevelila diskuzi...Mam ctyrsuplikovou Malm, sama mam 164 cm a prebalovalo se mi trochu hur. Mela jsem radsi mista, kde jsem nemela ruce tak nahore. Ted s druhym uz volim jine misto, nez na te komode.
Muzes si to zkusit primo v Ikeii si k tomu stoupnout a uvidis.
@cotty

atekram42
6. zář 2021

Záleží jak jsi vysoká. Já mám komodu Hemmes, ta má 96 cm a přebalovací pult, ten je vysoký 83 cm. Takže celkem rozdíl, ale přebaluje se mi dobře na obojím. Měřím 180 cm a dokážu si představit, že pro někoho menšího ta komoda už bude hodně vysoká. Naopak, pokud bys měřila třeba dva metry, tak ten pult už by mohl být nepohodlný.

amazonkajanik
6. zář 2021

@emillyhk tak se připrav na to, že časem se ho naučí zapínat a bude rejdit,kde nechal svinčík,který před tím úmyslně nnadělal, aby vysavač nejel na prázdno 🤣

amazonkajanik
6. zář 2021

@makovice88 kdyby ten mrzák uměl nadávat za mě, tak je dokonalý 🤣