Výbavička pro druhé miminko - co byste pořídily?

tyf
24. zář 2014

Ahoj, hodně tu vídám dotazy na maminky, co si pořídily a nevyužily a mně by spíš zajímalo, co koupíte, nebo byste koupili pro druhé dítě, co jste pro první neměli a později shledali, že by se Vám to hodilo.

Díky za inspiraci 🙂

lv
24. zář 2014

Aktivní choditko

arrowka
24. zář 2014

Klasickou šněrovací zavinovačku.

blahova_andrea
24. zář 2014

- houpací lehátko na občasné "odložení" dítka, aby na mě vidělo a první krmení, když není vhodná židlička
- manduca
- vajíčko nacvaknutelné na podvozek kočárku

elllenka
24. zář 2014

přebalovací pult

evcounek
24. zář 2014

My kupovali rukávník ( takový to na madlo na kočárek) a hlavněvpár věciček v růžovým a fialivým. První byl chlapeček (4r a 4m) a teď máme holčičku (10,5m). Luky je květnový a Zuza je listopadová tak jsme dokupovali zimní v 56 a 62

konidana
24. zář 2014

Nic navíc, měla jsem všechno potřebné:D

zvalentova
24. zář 2014

Mám dvojčata, takže další už nebude. Nicméně při mono dítěti bych využila Manducu nebo jiné ergo nosítko.
Mám pocit, že vše co jsem potřebovala jsem měla nebo obratem zařídila. Nic mi nechybělo, spíš přebývalo, hlavně oblečení.
Co se koupit nedá, jsou pevné nervy, více nadhledu, více spánku a méně probdělých nocí 😉

ravela
24. zář 2014

Polštář na kojení

loafeer
24. zář 2014

Košík na mimino, protože jsme ted ve vetsim byte, vložnou tašku do kočárku- jsme bez výtahu a luxusnější a lepší zavinovačku...jinak asi nic

anetka1701
24. zář 2014

Rozhodně jsem na druhé koupila šátek :oD Cokoli dalšího potřeba nebylo... Jo a na třetí chci látkovat... Ceny plen mi berou dech...

ladik1
24. zář 2014

Přidávám se k houpacímu lehátku a pořádnému nosítku - to lehátko jsme si na první po čase půjčili a na druhé koupili - pro nás nepostradatelné (i když je třeba rýma), nosítko na rychlé výlety za nákupem a venčení psa. Nevyužila jsem odsavačku (všehovšudy 4x na obě děti), ohrádku a takovýty volně stojící hrazdičky na hraní... (lepší jsou ty přímo v hrací dece) 😉

ija1
24. zář 2014

manducu, kosik, a pro nekojici beaba bib 3v1 pro pripravu UM.... neskutecna pomoc.......

alkena
24. zář 2014

Já pro druhé dost uvažuju nad koupacím kyblíkem, ale pořád máme vaničku, která nám tu celkem překáží (u nás se ukázala jako zbytečnost), tak do současného bytu asi nebudeme pořizovat další věc na zavazení.
Určitě pořídím nové oblečení na cestu z porodnice, to, co měla malá, pak běžně nosila, tak budu chtít něco hezkého.
A jinak se dívám, že dost užitečných věcí, co tu uvádíte, jsme měli už na dceru, tak to je fajn, že nad tím nemusím už ani spekulovat 😀

mamkamarketa
24. zář 2014

Manducu, "vajicko" na tripp trapp, poradny chuvicky, zavinovacky swaddle me.
Urcite je to toho vic, ale ted me nic nenapada.

mamkamarketa
24. zář 2014

Jo ted musim koupit zabrany, aby mladsi nelezl starsimu do pokoje zrat lego

mafeska
25. zář 2014

měla jsem všechno potřebný, nic mi nechybělo ani nepřebývalo. I když jedna jediná věcd co mě napadá je rukávník na madlo kočáru, věčný nandavání a sundavání rukavic mě fakt nebavilo 🙂