Videochuvicka Truelife Nanny - má ji některá z vás?

natysnovec
27. dub 2019

truelife nanny cam v24 ma nejaka z vas??

zelenaesmolda
27. dub 2019

@natysnovec
chuvicku sice nemam ale daji se stahnout appky na mobil,ktere ti z nej udelaji chuvicku,jeden mobil nechas v pokoji a jeden u sebe a vyreseno,za me lepsi reseni nez chuvicky 🙂

barumat
27. dub 2019

@zelenaesmolda No, moc lidí nemá doma plonkový chytrý telefon aby si z něj mohlo udělat chůvičku 🙄 🤦

zelenaesmolda
27. dub 2019

@barumat
vetsina lidi ma dneska chytry telefon,v mem okoli ho nema jenom moje 85 leta babicka.
staci se podivat bud na google play nebo apple store a vybrat si appku,ktera bude vyhovovat.

natysnovec
autor
27. dub 2019

@zelenaesmolda mame oba chytre telefony ale oba je musime mit pri ruce ve dne v noci...😔

zelenaesmolda
27. dub 2019

@natysnovec
prace nebo zavislost? :D

natysnovec
autor
27. dub 2019

@zelenaesmolda rodice,prace

natysnovec
autor
27. dub 2019

@zelenaesmolda takze mi to moc vtipny neprijde.

barumat
27. dub 2019

@zelenaesmolda Plonkový, píšu plonkový. Jestli nevíš, co to slovo znamená, stačí se zeptat. Nevím, jak u vás doma, ale přes den je manžel v práci (a chytrý telefon mimochodem stejně nemá, má obyčejný pracovní zátěžový), takže když dítě spí, věř tomu nebo ne, mám doma chytrý telefon jen jeden, a to MŮJ. S jedním telefonem chůvičku nevykouzlím ani kdybych byla Saxana...

barumat
27. dub 2019

@natysnovec To nic, paní zelenaesmoda má poněkud zvláštní styl příspěvků 😉 Pokud chceš znát zkušenosti, prolítala bych mall, alzu a heuréku a četla recenze. Jinak za sebe můžu doporučit philips avent, byly jsme na chatě tři kamarádky, měly jsme je všechny, a žádný problém, rušení, přebírání signálu, dosah až na zahradu skrz celý dům. Některé modely mají taky videokameru.

zelenaesmolda
27. dub 2019

@natysnovec staci nebrat zivot tak smrtelne vazne 🙂

natysnovec
autor
27. dub 2019

@zelenaesmolda budi si ho brat jak uznam za vhodne!!!

natysnovec
autor
27. dub 2019

@barumat jojo znam...znama firma

zelenaesmolda
27. dub 2019

@natysnovec
tak to je ale tvuj problem :D
musis mit asi smutny zivot kdyz se nedokazes zasmat a beres vsechno smrtelne vazne

natysnovec
autor
27. dub 2019

@zelenaesmolda mam no tak nezavid😉😂

zelenaesmolda
27. dub 2019

@natysnovec
co?ze jsi suchar? :D
tak to ti fakt nezavidim,zivot bez smyslu pro humor a smichu je strasne smutny.

barumat
27. dub 2019

@zelenaesmolda No, to máš pravdu. Až na to, že autorka si sem nepřišla pro zasmání, ale pro zkušenosti s jednou konkrétní videochůvičkou. Ty jsi poskytla radu úplně mimo mísu (ani nejlepší appka v chytrým telefonu nenahradí VIDEOchůvu) a teď už jen zapleveluješ diskuzi trapnýma kecama, který ostatně ani nejsou vtipný, jak se tváříš. Nicméně to aspoň příspěvek udrží na přední stránce, takže vlastně ve výsledku dobrý... OMG, ať žije trolling nudících se lidí...

natysnovec
autor
27. dub 2019

@barumat dekuji❤

zelenaesmolda
27. dub 2019

@barumat proc by appka nenahradila chuvicku kdyz ma stejne funkce?
princip je uplne stejny,jedno zarizeni u ditete,jedno u rodice,prenasi jak zvuk tak video.

barumat
27. dub 2019

@zelenaesmolda Pokud to přenáší i video, tak se omlouvám, kamarádka měla appku co uměla jen zvuk. Nicméně 1) pořád to neodpovídá autorce vlákna na to, na co se ptala, a 2) pořád to jaksi neřeší ten problém, kde přes den sehnat doma druhý chytrý telefon, takže, voila, furt mimo mísu...

zelenaesmolda
27. dub 2019

@barumat
tak druhy telefon se da dneska koupit za par stovek,to je to nejmensi a investice je nizsi nez do tech chuvicek,proto jsem to primarne psala,hlavne telefon pak jeste pouzije i kdyby ho mela dat male na hrani nebo si ho nechat jako zalozni.chuvicky za par mesicu nebude potrebovat a co s nima?prodat je muze ale jako kazdou elektroniku dost pod cenou.
navic na cestovani je urcite snazsi vzit dva mobily nez chuvicky 🙂

jheli
27. dub 2019

@natysnovec
Máme chůvičku této značky, jen jiný typ (H32), ale princip je asi stejny... Jsme s chůvičkou spokojeni. Rozlišení na videu je dost nízké, ale stačí. Urcite to byla dobra investice. Kdyby te něco konkrétního zajímalo, ptej se.

natysnovec
autor
27. dub 2019

@jheli jaky to ma dosah?Mame rd a hoodne mistnosti a silny zdi...🙂😂

llenka1
27. dub 2019

@natysnovec Mame doma, za mna spokojnost, ale sme v byte. Brali sme ju na dovcu k nasim a tam v dome.. hrubsie mury, vysla som na zahradu /ale bolo to cez 2 miestnosti a vypadaval signal/, na poschodie signal stacil. Inak... do telefonov ala chuvicka by som kvoli bezpecnosti nesla, ja som skrze parnera /zaobera sa bezpecnostou na nete/ asi paranoik :D Ta chuvicka je super aj v tom ze nikam neposiela ani obraz ani zvuk, co sme pozerali ine tipy vacsinou sa to prenasa do zabezpceneho cloudu... sice je to zabezpecene ale zase mi vadi ze neviem ako a nemam to pod kontrolou... jo schiza :D Pytaj sa ked Ta nieco zaujima 🙂

jheli
27. dub 2019

@natysnovec
Používám jen v bytě. Ale koukni na recenze v eshopech, tam o dosahu urcite psali. Můžu ji zítra vzít ven a uvidím, kam to zvládne (byt v 1.patre). Taky me zajímá dosah, chceme využit v lete na chalupě.

natysnovec
autor
27. dub 2019

@jheli to by bylo super

jade85
27. dub 2019

@natysnovec nevím, jestli máme přesně tenhle typ, ale podle fotky to vypadá, že jo. Jsem moc spokojená, za ty peníze funguje super. Kamera u malýho v pokoji v prvním patře a signál v pohodě v obýváku v přízemí. Jediná nevýhoda teda je, že jednotka s kamerou nemá baterie a musí být nonstop připojena v zásuvce, chtěla jsem používat i v kočárku na zahradě a to bohužel nelze.

natysnovec
autor
27. dub 2019

@jade85 to mi nevadi..uz jsme meli jednu na elektriku a nemela sem s tim problem.Ale odesla nam v tom snimani kamery...

uzuuuzu
28. dub 2019

Já ji mám a jsem spokojená. Nutnost mít kamerku pořád v zásuvce jsem vyřešila externí nabíječkou, když jsem neměla zásuvku poblíž a bylo 🙂 obraz je pěkný, zvuk taky dobře slyšet, vzdálenost dostačující.

natysnovec
autor
28. dub 2019

@uzuuuzu dneska obedname zitra dodaji na prodejnu u nas...uz se tesim❤❤❤

vikinkav
13. kvě 2019

Taky mame a jsme spokojeni, pouzivame v byte i u rodicu na baraku, video mi pripada taky prijatelne, mohlo by byt urcite horsi 🙂