Teploměr pro miminko. Jaký pořídit?

andylle
7. srp 2019

Ahoj 😄 potřebovala bych nějakou radu, jaký pořídit teploměr pro miminko. Co se tak dívám tak mnoho názorů a já stále nevím 😁
- dívala jsem se na tady ten, recenze byly dobré ale i tak chci slyšet názor někoho jiného 😉
Děkuji za všechny rady 🥰

similenka
7. srp 2019

@andylle nemám žádné zkušenosti, ale nejlepší je asi klasika rtutovy. Možná ten do zadečku je ještě lepší. My teď máme digitální s měkkou špičkou.

nik1
7. srp 2019

@andylle ahoj, právě tento máme. V roce už syn úspěšně bojoval proti zavádění rektálního teploměru, tak jsme pořídili tento. Já jsem spokojená.

andylle
autor
7. srp 2019

@nik1 já taky právě přemýšlím že pořídím tento a do rezervy nějaký normální obyčejný kdyby náhodou 🙂 zkusím a uvidím snad to bude dobrá koupě.

nik1
7. srp 2019

@andylle já od těchto teploměrů nečekám, že budou naprosto přesné (nejlepší je rtuťový), ale zatím funguje dobře. A prcek se tím i baví. Musíme pak změřit teplotu všem.😀 Navíc jde měřit teplota i ve spánku, aniž bych ho budila.

leymea
7. srp 2019

@andylle tento mame a jsem s nim spokojena. Ale i tak pouzivam normalni do zadecku. Porad temto bezdotykovym moc neverim a pokud ma zvysenou nebo horecku tak jeste zmerim klasickym. Ale co je skvely, ze muzu merit teplotu i kdyz dite spinka 🙂

agneska7
7. srp 2019

Mám klasický digitální a na noc z aliku bezdotykový a měří naprosto super s rozdílem buď + nebo - 0,1 což je nic . Vypadá jako tento cemio ale není to cemio 😁

zuzzik82
7. srp 2019

Ja nemam moc dobrou zkusenost. Uz behem mereni v jednu chvili se teploty lisi i o stupen. Jako pomoc v noci dobre, ale spolehnout se neda.
Nejpresnejsi je klasika, rektalne. Pro mimco mam teplomer v dudliku a ten je tez presny, max rozdil byl 0,1 stupne oproti rektalnimu.

marketa1218
7. srp 2019

Úplně na malinký miminko jsem pořídila teploměr do zadečku a ten digitální třeba až časem 🙂

kackaw
7. srp 2019

@agneska7 mas jeste nekde v historii na ali altivni odkaz, prosim? 🙃 poridili jsme nejaky dobre recenzovany digital s ohebnou spickou, ale nejaky bezdotykovy na par kacek na doplneni by se hodil👍

agneska7
7. srp 2019

@kackaw já ho koupila tady nechtělo se mi čekat a i na aliku , Wish , se pohybuje okolo 200kc . https://aukro.cz/bezdotykovy-lcd-infracerveny-i...