Spací pytel na léto. Máte tip?

1leny
23. čer 2020

Ahoj maminky,
prosím neporadily byste mi nějaký spací pytel na léto, ve kterém by se má malá šestiměsíční holčička neupekla? Bydlíme v paneláku pod střechou, takže teplo je dost, ale i tak chci, aby byla něčím malinko a přikrytá..
Moc děkuju 🙂

qistyna
23. čer 2020
1leny
autor
23. čer 2020

@qistyna Děkuji za tip 🙂 Měla jsem ale spíš na mysli něco s volnýma ručkama🙂

squezy
23. čer 2020
ovin
23. čer 2020

@1leny V Lidlu občas prodávají tenké bavlněné spací pytle za pár korun, měli jsme v několika velikostech, dcera v nich ráda spala a byly pořád jako nové (nesepraly se, držely tvar i barvu).

zelenaesmolda
23. čer 2020

@1leny
jestli mate v byte vedro tak na prikryti staci obycejna latkova plena jenom pro ten pocit 🙂

areh
23. čer 2020

Taky jsem v létě přikrývala jen velkou látkovou plenou/osuškou. Syn se nikdy neodkopal a spal dobře

doda1983
23. čer 2020

@1leny doporucuji outlast spaci pytel a nebo merino. Outlast v zime hreje a v lete chladi a merino ma termoregulacni schopnost a nejvetsi vyhoda je ze kdyz se dite zpoti tak ho to nestudi a velmi rychle usycha🙂 ja jsem si koupila merino pytel a nechala si ho presit na spaci pytel s nozickama a dcerka je moc spokojena;)

lula86
24. čer 2020

@1leny máme tento a jsme spokojeni akorát pro věk 6-12m. https://www.mall.cz/detske-spaci-pytle/natulino...