Používáte přebalovací tašku?

wimbledon78
30. dub 2018

Ahoj maminky co už děti máte. Dávám anketní otázku. Zajímalo by mě, zda je to z vašeho pohledu nutnost či ne. Já už jedno dítě mám, prebalovací tašku jsem používala, ale teď u druhého si nejsem jistá, zda je to nutností. Tu plínku a mokrý ubrousky můžu hodit i do kabelky, a cítím se líp s kabelkou než přelovací taškou.
Jak to máte vy?

terezabinkova
30. dub 2018

Prakticky nepoužívám. Ani u prvního, ani u druhého. Jen k lékaři nebo na celodenní výlet. Nějak jsem nepřišla na to, co v ní vozit při běžné procházce. A nikdy jsem se nedostala do situace, že bych si řekla, že mi chybí...

nupta
30. dub 2018

Hodně jsme jezdili k doktorům, tak jsem ji asi ve dvou měsících koupila. Hodila se nejen na přebalovací potřeby, ale hlavně na náhradní oblečení a později i na příkrmy. Na procházky ji nepoužívám.

podaji
30. dub 2018

Ne používala a budu tu co je u kočárku. Vše se do ní vejde.

danfal
30. dub 2018

Používala jsem hodně.

lucyp13
30. dub 2018

Upřímně si to neumím predstavit bez ni, kam bych dala náhradní pliny, svoje věci, pití, hračky pro mimi, apod. ?😱pravdou je , ze s první vycházela klidne na půlku dne a ted s druhým plánují po městě nebo pro dceru do školky jen organizer, na větší výlety tašku ( napr. Do zoo, nebo celodenní návštěva prarodičů apod.)

kamino
30. dub 2018

Myslis tasku u kocarku ? Mela jsem ji i s prebalovaci podlozkou, bylo to prakticke, byla na cvoky, vozila jsem v ni vse potrebne,, do pul rokz tak penezenku, piti a hygienu, postupem doby pribylo obleceni, jidlo.. nesnasim kabelky, ted chodim vsudes batuzkem, za mne super vec.. pripnute ke kocaru, volne ruce...

1lenuska1
30. dub 2018

Jestli je myslena taska u kocarku, tak pouzivam denne. Nahradni veci (hygiena, obleceni), par hracek, penezenka, piti, prikrm, to bych do kabelky nenarvala a hlavne nevim jak bych nosila kabelku a jeste tlacila kocar 🙂

pavla555
30. dub 2018

Ja mam tasku na kocar (ne vylozene prebalovaci). A supnu tam vse 🙂. A kdyz mas radeji kabelky, tak si za ty penize kup radsi kabelku ☺

marii90
30. dub 2018

Koupila jsem ji s kocarkem, takze ji mam vsude sebou... i k dr.ji beru. Mam tam i veci na prevleceni, sit a plachtu na kocarek. A tu penezenku s doklady si tam klidne prihodim ☺

blackhole
30. dub 2018

Já jsem si teď koupila novou na golfky a je skvělá, protože se do ní vejde vše, co potřebuji. Zrovna včera jsme malýho křtili, pak jsme šli na oběd a nesla jsem s sebou oblečení na křest (teplejší do kostela, bylo vedro, tak jsme ho oblíkali až tam), lahvičku, sadu na ohřívání lahví, přesnídávku a nějaké další věci svý i malýho. Když takhle jdeme na delší dobu ven, tak minimálně to jídlo a pití beru vždycky. Co jsem koukala na netu, tak ty tašky jsou dost drahý (a ty levnější zase nekvalitní), ale někdo tu doporučoval přebalovací tašku z dmka, kterou jsem nakonec koupila (699Kč) a jsem spokojena.

pandora197
30. dub 2018

Používáme hodně,nevím jak bych bez ní fungovala .Koupila jsem si větší než byla origo ke kočárku a super.

wimbledon78
autor
30. dub 2018

Diky za nazory holky! Ja o koupi uvazuji, ale presne.. chteji za to nehorazne penize, za to mam dalsi 2 kabelky 😊 a potrebne veci soupnu pod kocar do kosiku, kde to muze byt celou dobu, aniz bych to vytahovala. A kabelku preci muzu tez povesit na kocar, to neni o tom ji mit celou dobu na rameni-prodavaji se sikovne hacky, muzes povesit za usi, popr nektere kabelky maji ocka. No budu zvazovat..

pandora197
30. dub 2018

@wimbledon78 Já jsem koupila tašku z pinkie je větší,jak jsem psala a cenově si myslím taky žádná hrůza,tak zkus kouknout.

wimbledon78
autor
30. dub 2018

@pandora197 diky!

lucyp13
30. dub 2018

Me se to pod kocarek davat nechci, přeci jen se tam prasi a dceři jsem tam dávala od nějakých 8 m babovky na pisek, klasická kabelka se da pripnout jen mi prijde nepraktická , ja si koupila od babymel a vypada dobre a je velká a přehledná

dc2015
30. dub 2018

Používala jsem a používám dodnes na věci pro syna svou sportovní tašku, kterou jsem předtím nosila na plavání. Jen nešla zavěsit na kočár, šoupla jsem ji vždy dolů do košíku. U prvního děcka jsem měla pocit, že potřebuju všechno... Teď čekám druhé a nekoupila jsme ještě ani jednu věc, jsem v půlce těhotenství, zaprvé mám věci po synovi, ale hlavně jsem zjistila, že máloco je pak opravdu potřeba... Co jsem u kočáru hodně využila, byl takový ten rukávník... tašku na kočár jsem fakt nepostrádala 🙂

radecka1
30. dub 2018

Koupila jsem si tašku ke kočárku co se mi líbila a teď ji nosím pro sebe na sport. Věci pro děti jsem brzy nosila v batohu, nemusela jsem to přendávat, když se šlo někam bez kočárku a měla jsem volné ruce.

dc2015
30. dub 2018

@radecka1 Jj, batoh u nás taky brzy vedl 🙂 Ale syn byl velice brzy nekočárkové dítě.

swetlusska
30. dub 2018

Pro malý mimčo je to asi dobrý, dávala jsem tam ubrousky, plínku, ale i peněženku, mobil, pití, jídlo, prostě všechno. Od té doby co dítě spíš běhá, jsem přestěhovala věci do batůžku na záda (aby to z kočáru někdo neukrad, když běhám za dítětem).

luckapol
30. dub 2018

Používala jsem tašku na kočár. Později, když se šlo někam bez kočáru, tak to jsem brávala třeba batoh nebo kabelku.

garalela
30. dub 2018

Ahoj tašku jsem si koupila a upřímně jsem z ní totálně odvarena,budu ji nosit už navždycky, nevidím na ní nic závadného pro denní nošení. Předtím jsem nosila tašky do práce elegantní,takže to je změně šatníku fakt nešlo a nějakou jsem pořídit musela. Tedy už mám tři a to jsou synovi tři měsíce.

garalela
30. dub 2018

Jinak službu ti udělá i jakákoliv pratelna kabelka ve které se přehledně uskladní potřebné věci,aby neměla jen jednu velkou kapsu kde budeš lovit krém zamotaný do dupaček. Taky některé tašky mají Thermo kapsu. G

kaculakacka90
30. dub 2018

Na přebalovací tašku nedám dopustit 🙂 Mám v ní pořád nachystané všechno co potřebuju (náhradní oblečo, krém, plínky, lžičku... a postupně jenom doplňuju. Používám kde je potřeba - ke kočárku, do auta... Je fakt, že sem tam musím protřídit a vyhodit bordýlek 😇 ale je to funkční 🙂

mku
30. dub 2018

Ja mam tasku od kocaru a mam ji vsude se mnou... pro maleho v ni mam nahradni obleceni, plinky, vlhcene ubrousky, opalovak atd... a pro sebe ji pouzivam misto kabelky (klice, penezenka, labelo atd...)

zvalentova
30. dub 2018

za celou svou kočárkovou dobu jsem ji použila max 3x. Byla jedna ze zbytečných investic.

stuplakova
30. dub 2018

Používám tašku co byla u kočárku a musím říct, že plně. Kamarádka má přímo přebalovací tašku, ale ona jezdí všude autem, tak si jí pořídila. S taškou ke kočárku jsem naprosto spokojená a myslím, že je dostačující, chodíme pořád ven a na výlety a bohatě mi stačí na pití, svačinku, plenky, ubrousky a věci na převlečení. 🙂

alcar
30. dub 2018

Koupila jsem si tasku na kocarek od Ivemababy, nevim, jestli se da nazvat prebalovaci, ale mam v ni proste vse potrebne na dvojcata a jeste i svoje veci jako v kabelce. Pokud mas velkou kabelku, kterou povesic sna kocarek, tak je jina taska zbytecna. Dole v kosi a ani na rameni bych ty kramy ale nenosila.

kaneshiro
30. dub 2018

@wimbledon78 bez tašky na kočárek jsem se neobešla, vešlo se mi do ní vše potřebné, přebalovací podložku (papírová) jsem brala jenom k doktorce, nebo na výlet. Některé tašky mají přebalovací podložku z PVC přímo jako součást.

myvalmyval1
30. dub 2018

@alcar muzu poprosit o odkaz? Shanim take pro dvojcatka nejakou vetsi. Dekuji

altice
30. dub 2018

Holky nenašla jsem tu nic kde bych se mohla zeptat chci kabelku obag jaký je rozdíl mezi velikostma dekuji