Pojízdná postýlka, máte tip?

zuzviz
8. únor 2018

Ahoj,

chtěla bych se vás zeptat, zda nemáte nějaký tip na postýlku, kterou bych měla v prvních měsících v kuchyni/obýváku, aby mimi bylo v místnosti se mnou? Ideálně nějakou menší a na kolečkách.
Děkuji 🙂

horsiee
8. únor 2018

V porodnici byli na miminka takové ,, nákupní vozíky,, 😁

horsiee
8. únor 2018

@horsiee něco takového, myslím že se to dá i vypůjčit

https://www.primarodina.cz/cz-detail-1054990-no...

ladyhacek
8. únor 2018

My pořizovat nebudeme ale uvažovala jsem o kolébce https://www.spuntik.cz/scarlett-kolebka-bila-buk/

jade85
8. únor 2018

@zuzviz taky jsem to intenzivně řešila, hlavně proto, že postýlku bude mít mimčo v patře a nevěděla jsem, v čem bude se mnou přes den v přízemí, kde máme obývák a kuchyň. Všechny postýlky/košíky/kolébky mi přišly strašně drahý a nepraktický, vzhledem k tomu, že je to fakt jen na pár měsíců. Nakonec budu kombinovat hnízdečko, které budu mít na gauči v obýváku a houpátko/lehátko s popruhy, ve kterém si ho budu přenášet, když budu potřebovat, aby byl v místnosti se mnou, třeba do té kuchyně nebo i do koupelny, když nebude spinkat a já budu potřebovat sprchu atd. Lehátko se dá využít i na uspávání a pak i na první příkrmy, kdy mimčo ještě samo nesedí. Nevim, kdy máš termín, já budu moct říct, jak to funguje cca za měsíc 🙂

jade85
8. únor 2018

Jinak kdyby to nefungovalo, mám záložní plán půjčit si tu postýlku/vozíček, co mají v porodnici, ale vyjde to tak na 500-700 měsíčně, což mi přijde celkem dost 🙂

dc2015
8. únor 2018

@jade85 Záleží, kolik chcete dětí... Pokud jedno, šla bych klidně do toho, ono je to stejně tak na první 3, 4 měsíce... U 2 už se vyplatí košík. Alke zas i u 1, můžete ho pak prodat. Možná nejlepší koupit bazarový...

blahova_andrea
8. únor 2018

já měla postýlku pali city, ale jsou i různé košíky a kolíbky

dixi86
8. únor 2018

U prvního jsem měla košík na miminko, pro druhé jsem teď pořídili Scarlet postýlku 90*40, dáme jen navíc kolečka. Je stabilní, malinká a vydrží do té doby než prcek začne sedět, zvedat se. Dá se občas sehnat na bazaru, případně i nová se pak snadno prodá.

verunka_korunka
8. únor 2018

@zuzviz mela jsem kolibku scarlet a bylo to super. Dcera v ni spala az do prelomu 5-6m. Pak uz tam na ni bylo malo mista do stran. Nad tou nemocnicni kovovou jsem taky premyslela, ale nedala se sehnat a navic jsem ted rada, ze jsem ji nemela, ma mensi luzko nez ta kolebka, takze by to bylo tak na 2 mesice, tohle vylo na dyl 🙂 a koupila jsem ji na bazarku kolem tisicovky po 2 detech a je stale uplne v poradku 🙂

zazrakysedeji
8. únor 2018

Ja u prvni mela pujcenou. Myslim na strankach mojeprvnipostylka.cz je to lepsi verze te nemocnicni a na dva mesice.mala byla se mnou i kdyz jsem byla v koupelne,u vareni u prvniho se holt bojime vic a byla super.u druheho budu mit postylku klasiku v obyvaku a loznici(ta je v patre)a jen lehatko prenosne.Uz vim,ze to staci a kdyz mimco spi,nemusi byt vsude se mnou.monitor dechu to jisti🙂

leneee
8. únor 2018

@oplatecka take mame tuto a je super

jade85
8. únor 2018

@dc2015 tak časem asi druhé ano. O bazarové jsem taky přemýšlela, ale na nic vhodného za fajn cenu jsem nenarazila, řešila jsem to fakt dlouho 🙂 jsem spokojená s tím, jak to mám vymyšlené a koupené teď, pokud se to v praxi neosvědčí, budem řešit, co dál 🙂

hojda
8. únor 2018

Kolečka jde dokoupit a přidělat na některé postýlky, taky jsem to měli.

dc2015
8. únor 2018

@jade85 Já si myslím, že si my mámy stejně něco naplánujem a ono nám pak dítě ukáže, že to může být jinak. Jsem zvědavá, co všechno bude u druhého fungovat jinak než u prvního... Ono fakt co dítě, to origoš a pak i ty věci potřebujeme každá jiné...

babanci
8. únor 2018

Měli jsme toto, koupili jsme z druhé ruky a osvědčilo se maximálně.

petrapetule
8. únor 2018

Ja si dnes do obyvaku koupila kos na koleckach. Nejlevnejsi jsem nasla na emiminu od prodejce Monamir nebo Splavacek. Je krasny. Pani ma i stranky www.splavacek.cz

duhovakony
9. únor 2018

Ahoj. Mohu se zeptat kde jste sehnali a za kolik?

peta_b
14. únor 2018

Taky řeším košíkem pro miminko. Ze začátku v něm bude i spát, postýlku vybalíme až později. Dá se sehnat na sbazaru nebo jiných inzertních serverech. Mně se podařilo "ulovit" jeden houpací za 700 Kč a druhý pojízdný ke tchýni dokonce za 350. Chce to jen trpělivost a prohlížet inzeráty 🙂

duhovakony
14. únor 2018

@babanci a pod cim to muzu najit na internetu?kosik,pojizdná postylka?

babanci
14. únor 2018

@duhovakony Proutěný košík na miminko. My to koupili od švagrové za dva tisíce,je velký,prostorný,necháváme na další děti,co snad ještě do rodiny přibudou.

duhovakony
14. únor 2018

@babanci dekuju😊

michaeeeela
11. bře 2018

@babanci ahoj, prosim te, dnes jsem z druhe ruky koupila podobnou multifunkcni kolebku, ale je tam u toho potahu uvedeno prat jen v ruce... prala jsi take jen v ruce nebo jsi riskla pracku?🙂 dekuji za odpoved. M.

soleilll
11. bře 2018

@zuzviz V obýváku jsem měla klasickou cestovní postýlku s novorozeneckou vložkou. Tuhle postýlku jsme pořizovali na delší dobu (na cestování), takže výborně posloužila i jako druhá postýlka v domě - dítě v ní spalo během dne, později poobědový spánek. Má dvě kolečka s možností aretace.

babanci
12. bře 2018

@michaeeeela Prala jsem v pračce.