Pletený mantinel. Kde ho koupit?

medi1
29. únor 2020

Zdravím,
můžete mi prosím poradit, kde koupit ( pres e-shop ) pleteny mantinel ( cop ) z příjemného, měkkého, hebouckeho materiálu?
Potřebuji 20 cm široký a 3,6m dlouhý.
Objednala jsem z jednoho eshopu a katastrofa. Byl to takový ten studený materiál a ani barvy nebyly hezké. Takže jsem ho vrátila a 200 Kč za poštovné je fuč...
Děkuji ❤

miba10
29. únor 2020

@medi1 zkus někoho kdo šije....

gruyerre
29. únor 2020

@medi1 koukalas na fler? Tam je obrovská nabídka těchhle věcí, buď vybereš něco skladem nebo ti ušijí na přání.

amazonkajanik
29. únor 2020

@medi1 zkusit si koupit v kiku ty jejich deky za 50,- nastrihat a uplect sama 😉

jarmarca
29. únor 2020

Ja si usila sama, neni to nic tezkyho, tri tunely vycpany naplni z polstare🙂 ale jinak bych objednala asi na Mavie for babies...na netu nebo IG najdes, maji bozi veci😍

marketa_meggi
29. únor 2020

@medi1 Já objednala z wishe a je super. Trvalo teda než přišel. Přes vanoce to byl masakr. Ale je super hebouckej. Takový plyšový. I jsem ho už prala v pracce a nic se mu nestalo. Stal asi 400,- mám teda jen 2m, ale u nás jsou celkem předražené takže jsem objednala tam. 😊 Mám bílo šedo růžový a je fakt moc hezky

zzuzzana1
29. únor 2020

@marketa_meggi neměla by jsi odkaz?

marketa_meggi
29. únor 2020

@zzuzzana1 US $10.68 38% Off | 2M/3M/4M Newborn Baby Bed Bumper Infant Crib Protector Weaving Knot Plush Baby Crib Bumper Protector Infant Pillow Room Decor
https://a.aliexpress.com/_d6t9kQD

Uz nevím přesně který to byl. Možná tenhle?

dandaa
29. únor 2020

Mám odsud https://www.jatymy.cz/ a je příjemný.

zdravuska1989
1. bře 2020

@marketa_meggi tak to máte štěstí, taky jsem tam objednala, konecna cena byla za 3m cca 900kc což i tak je super, ale to co přišlo 🤦‍♀️ studená látka, cop široký 8cm, barva úplně vyblita.... Naštěstí vrátili peníze ale podruhé už jsem to neriskovala a objednala dražší z obchodu a to mi někdo říkal že oni to posílají namatkove někomu opravdu dle fota a někomu ne 😂

marketa_meggi
1. bře 2020

@zdravuska1989 tak to mě mrzi já se taky bála ze přijde studena látka ale vůbec je fakt moc hezky.

lu_ta
1. bře 2020

Zkus Benlemi.cz

charliina
6. bře 2020

Na FB najdi Julieta-handmade 🌸 pani je neskutecne sikovna a nema to ani predrazene !!