Pleny Albert/Kaufland atd. Jaký máte názor na levné plenky? Používáte?

17. únor 2022

Ahoj, jdu se vás zeptat. Používáte některá “levné plenky”? Já jsem používala Pampers premium care i jiné a docela dost synovi protékaly a někdy byl i osypaný, tak jsem zkusila jiné značky a taktéž, teď máme Linteo a ty si nemůžu vynachvalit, ale tchyně mi koupila Albert pleny, ať je zkusím byly za 150,- a ze jsou dobré.. jakmile jsem zjistila, ze nejsou “značkové” jsem si řekla, přeci nebudu dávat nějaké levne pleny, nemají ani značku a co když syn bude mít vyrazku.. no docela mě to překvapilo.. mají i proužek na moc, vysoké savost, syn mel plenu od 7 rána až do teď a skoro suchá, což třeba většinou Pampers už byla mokrá.. já si spis říkám, ze pak třeba půjdeme k MUDr a budou na me koukat jako na socku, co používá levne pleny, zda mi rozumíte… jaký na to mate názor vy? Dekuju moc Lenka

veroniqess
17. únor 2022

Nikdy jsem nezkoumala u nikoho, jaké má plenky, je to úplně fuk a každému sedí nějaké jiné 😊 Kdyby synovi vyhovovaly nějaké levné, s klidem mu je dávám.

autor
17. únor 2022

@veroniqess Děkuji, to ráda slyším 🥰

tahejhula
17. únor 2022

Pleny jsou na moč a stolici, nikdo příčetný nebude zkoumat, jakou značku plen má dítě na sobě. Takže pokud vyhovují, buď ráda že ušetříš a hotovo.

merope
17. únor 2022

Z Pampers se osypal, z Alberta nikdy. Trochu jsem to i zkoumala a jsou tuším nebělené chlorem, roahodně mnohem šetrnější celkově než Pampers. Jen pozor, stejné číslo je o maličko větší.

merope
17. únor 2022

@tahejhula No, já to zkoumala, Pampers majé kupu řad a snadno se sáhne po parfémované = osypání jak vyšité.

autor
17. únor 2022

Děkuji moc holky 🥰

tahejhula
17. únor 2022

@merope Pampers mým dětem nikdy nevyhovovaly. Ale fakt si nepamatuji, že by někdo někdy zkoumal (včetně pediatra), jakou značku má moje dítě zrovna na zadku - o tom jsem psala. :D

dobevacka
17. únor 2022

Dceři jsem cca od roka dávala pleny z Alberta a spokojenost. Nemám problém koupit dražší pleny, ale když ji sedí, tak nevidím důvod 🤷🏼‍♀️ Nikdy se mi nestalo, že by někdo koukal na značku plen... Myslím si, že rozumné maminky ví, že každému sedí něco jiného 😊

jjasmina
17. únor 2022

Když se mi malá narodila, používala jsem Pampers, kdybych od začátku věděla, že ty levné albert jsou taková Topovka, jdu do nich od začátku, používám dodnes , mala měla 2r

lady742
17. únor 2022

Tak já vyzkoušela hodně plinek a za nás Pampers premium katastrofa,vždy celá opruzena,osypana,nejlepší a suchá plina je právě ty Albert,Dáda a lupilu,za nás tyhle 3 značky top

sigyn
17. únor 2022

Používáme plínky z DM a naprostá spokojenost. Zkoušeli jsme i Lidlu a nějaké polské, co nám darovala známá a nic moc. V porodnici měli plínky z Tesca a taky mi přišly dobré.

autor
17. únor 2022

Dekuju všem holky 👏🏼🥰🥰

radkazenklava
17. únor 2022

Syn měl prvního půl roku jen premium care...čím byl větší a objem moči byl větší začaly protékat..prvně v noci, pak i přes den, přešli jsme na Bella happy, albert a modré pampers, co bylo zrovna v akci...a nevím že by někdo koukal na značku plinek...hlavně že sedí dítěti...

jako_mala_holka
17. únor 2022

Zkoušela jsem u dcery kde co a super jsou Muumi baby, ty měla malá v porodnici, teď už kupuju nějakou dobu hlavně Albert plenkove kalhotky a paráda... Je mi úplně jedno, jaká je to značka, u druhých už úplně... Jediné co chci, aby nebyly plné sra*ek a parfémů, aby dobře fungovaly, neprotekaly a dcerce vyhovovaly i na noc... Třeba pampersky už bych nekoupila... A co si myslí doktor, je mi jedno, dítě je čisté, hezky oblečené, to samé my 😄 kdyby někdo komentoval plenku, tak si klepu na čelo

palja
17. únor 2022

Já je používám běžně a to nejsme žádné socky. Už od první dcery vím že nám tyto plenky prostě vyhovovaly. I plenky z lidlu. Však miminku je úplně jedno, do čeho zrovna kadí. Pro mne je důležité, aby plenky neprotekly, dobře seděly a cenově dostupné. Až bude chodit tak budeme mít zase pampers pants.

jasminek2012
17. únor 2022

Já mám u domu Albert, takže kupujeme ty jejich Albert happy pleny a spokojená jsem moc. Mají ještě levnější nějakoi jinou značku, ale ty jsou moc tvrdé a nesedí.

merope
17. únor 2022

@tahejhula Jéje, já nedočetla poslední větu... hele, tam, kde žiju já (skoro centrum Prahy) mi přijde, že tak nějak nikdo moc nekouká na to, zda dítě má nebo nemá značku. Teda aspoň já na to nekoukám, dost tu chodí s dětma na hřiště chlapi a teda tam bych se divila, kdyby koukali a u půlky plen ani není poznat, odkud jsou a jak byly drahé 😀. Já koukám, zda sedí, zda se z nich dítě neosypává a sem-tam i na ekologičnost a tam zrovna Albert jsou hned za vyloženě eko značkami.

elesse
17. únor 2022

Albertacke nam nevyhovuji, z nejakeho duvodu skrti kolem nohou. Ale prakticky od narozeni krome latkovek pouzivam babylove. A vubec me nenapadlo resit, ze to nekdo zkouma:D

monars
17. únor 2022

My používáme Dada pro které jezdíme do Polska. Levnější pleny už snad ani nejsou 😀 a je mi to fuk, ať se každý dívá jak chce. Zkoušeli jsme pampers - protikaly, linteo byly super, ale dostala jsem jako dárek plenkovy dort právě z Dada vyzkoušela jsem je a jsem nadšená. Proužek na moč mají taky 🙂

tercasv
17. únor 2022

Na dceru jsem kupovala z Dm a Alberta a spokojenost. Např. S Pampers jsem spokojená nebyla. Nikdy se mi nestalo, že by na mě někdo koukal skrz prsty, že nepoužívám "značkové" plíny🙂

tahejhula
17. únor 2022

@merope já nejmladšímu dávala Babylove Nature a taky nevím, jestli je to hezká a reprezentativní plena. 😀 Ale to bych se vrátila na začátek, beztak do toho dítě akorát hodí 💩

merope
17. únor 2022

@tahejhula No, já hlavně tak nějak ani moc neumím rozlišovat ty značky. A co jsem si teda načítala, tak Albert beru jako jednu z nejreprezentativnějších - možná i náhodně, ale prostě je to relativně ekologická varianta. V mé "sociální bublině" jsou samozřejmě nejreprezentativnější látkové pleny, ale na ty jsem zjistila, že nemám. Navíc malý věčně opruzený a to jsem převlíkala furt.

tahejhula
17. únor 2022

@merope jo, tak látkovky jsem částečně používala u všech. Měla jsem i nějaké roztomilé svrchňáky, uznávám. Ale pořád to je pro mne hygienický prostředek k zachytávání výkalů. 😀 Nějak se nedokážu rozplývat nad designem plen, přiznávám.

alubif
17. únor 2022

Používala jsem jediné Gaga pleny z Tesca, úplně super, nikdy neprotekly, nesmrdely takou jakousi umelinou jako Pampersky.

michaela666
17. únor 2022

Nečetla jsem všechny komentáře, ale doktorce bude úplně jedno jestli používáš pleny za 150 nebo 500. Hlavně když bude dítko čisté a bez opruzenin.
Nám se osvědčili Babylove z DM, Lupilu a teď jak je větší Pampers kalhotky.

xnikax1
17. únor 2022

U první jsem dávala Premium care, bála jsem se přejít na levnější značku. Teď u syna jedu od začátku pleny z DM a zatím jsem spokojená moc.

chrystyanna
17. únor 2022

Proc na tebe koukali jako na socku? Dávej to, co vyhovuje tobě a prckovi. Když jsou levnější lepší tak co.
Já mám třeba z rodičů noname z Penny a vydrží tak to neřeším (tahat 300 km ještě plenky, tak mi jebne). Doma látkové a dada. Z pampersky jsme měli jen opruzeniny a smrdeli nám.

autor
17. únor 2022

Holky moc vám děkuji 🥰 zatím zkousime, ale dávám zatím 11/10 😀👏🏼 Tak pokud to vydrží, budu kupovat je! Koukala jsem, ze mají i kalhotky, tak zkusím i ty.. od Pampers taky byly na prd 🙄

haaaluska
17. únor 2022

Ja kupujem len z Albertu už u druhej dcerky a spokojenost.Dokonca aj tie babycute z Albertu boli dobre,ak ich este předávají.

95newmommy2020
17. únor 2022

🤣 Jak já ti rozumím. Já měla stejně pocity. Premium care vždy nasebe a v baglu k pediatrovi fyzio 🤣🤣🤣🤣 Podle mě sem v tom byla uhozena. 😹😹😹