Monitor dechu - Jablotron, co na něj říkáte?

evina89
13. črc 2016

Holky, poraďte, co říkáte na tenhle monitor dechu? http://chuvicky.heureka.cz/jablotron-monitor-de... Nebo nevíte o nějakém lepším?
Stále ještě váhám, jestli vůbec nějaký monitor kupovat. První tři měsíce po porodu budeme bydlet ještě v bytě, ale pak se stěhujeme do baráku, tak tam o něm přemýšlím. Do bytu by byl zbytečný...

lenbenn
13. črc 2016

@evina89 Já ho mám doma. Zatím nevyzkouseny, ale verim mu. Už podle recenzí jiných. Neváhala bych 😉

lv
13. črc 2016

já ho měla, Nanny. Byla jsem spokojená, s jiným srovnat nemůžu.

milius
13. črc 2016

Můžu doporučit, jen když už dochází baterie, tak se občas spouští sám. Ale jinak super. Moc nechápu to, proč v baráku jo a v bytě ne... ?? pokud bude spát mimi v postýlce, tak je jedno jestli je v jiné místnosti nebo vedle tvé postele, jeho dýchání nebudeš vnímat.. Já bych bez něj nebyla. Synovcovi se spustil dvakrát - tím pípáním ho probral a potřetí museli křísit!! A to spal v postýlce vedle postele švagrové.

evina89
autor
13. črc 2016

@milius Napsala jsem to špatně, přemýšlela jsem u toho na dětskou chůvičku, u té platí, že do bytu jí pořizovat nejspíš nebudu. Ale asi teda ten monitor pořídíme 🙂

mazlik1
14. črc 2016

Taky máme Nanny a až na pár poplachů u kterých si 100% nejsme jistí zda byly falešné,jsem maximálně spokojená