Matrace do postýlky, podle čeho ji vybrat?

ronikaaaa
16. únor 2015

Ahoj maminky,
blíží se doba kdy bychom chtěli kupovat matraci do postýlky, ale vůbec nevím podle čeho ji koupit aby byla pro miminko dobrá. Když jsme kupovali matrace pro nás tak jsme si ji prostě v obchodě vyzkoušeli a bylo, ale jak a podle čeho mám vybrat matraci pro miminko?
Prosím vás o zkušenosti a rady 😉

jetynka
16. únor 2015

Ahojky my jsme měli matraci do postýlky - kokosová vrstva - molitan - kokosová vrstva a byla jsem spokojená.

faminka
16. únor 2015

Nam byl kokos a pohanka nedoporuceny - ze se v nich drzi roztoci a plisne... mame matraci od Slumberland, je to studena pena a je perfektni...

kamilka007
16. únor 2015

@ronikaaaa Pro dcerku jsme meli taky kokosomolitan, ale uz po pul roce, kdyz jsem chtela potah zase vyprat, se z ni sypaly kousky, a to mela byt od opravdu kvalitniho vyrobce. Taky jsem se porad nemohla zbavit dojmu, "ze v ni treba neco bydli..". 🙂
Syn ma ted studenou penu a uz pocitove je to daleko cistsi zalezitost.

krystalka
16. únor 2015

My jsme měli kokos/pohanka a sloužila dobře celé téměř 3 roky, než přešel do velké postele....ono u těch malých dětí to zase žádná extra být nemusí, jsou lehké, jen tak to neproleží....když byl menší, tak ležel na té pohankové straně, je měkkčí a pak později jsme to otočili na tu kokosovou....