Máte doma dvě postýlky?

misana155
21. čer 2019

Ahojte holky, resim malicky problem. Jak resite postylky pro mimco kdyz vase polovicka spi v loznici a potrebujete postylku v obyvaku? Uvazovaly jsme dat postylku do,obyvaku ale zase v pripade ze budeme oba s pritelem pouzivat o vikendu a o volnu obyvak tak zase bychom chtely postylku do loznice at se mimco vyspi... Mate dve postylky nebo jak to resite? Dekuji za rady 😉

zuzkabrhelova
21. čer 2019

@misana155 a co třeba pořídit do obývaku kolébku nebo nějaký koš. Tak to máme i mi.

pavlavon
21. čer 2019

@misana155 v obýváku budeme mit cestovní postýlku 😉

misana155
autor
21. čer 2019

@zuzkabrhelova na kos se prave divame s tchyni, ale nic z toho se mi nejak extra nelibi a hlavne....nechci nejak extra utracet kdyz to je na chvili

misana155
autor
21. čer 2019

@pavlavon jo to me tez napadlo ze cestovni akorat necestujem nikde ale asi to bude nejlepsi reseni no... Delam z komara velblouda 😀

poah
Autor odpověď smazal
Zobraz
zuzkabrhelova
21. čer 2019

@misana155 a na nějakém bazárku by se nenašlo?? Taky máme odkoupeno od paní a je to jako nové.

misana155
autor
21. čer 2019

@zuzkabrhelova jojo pokoukame po nekom, na netu je toho spousta

pavlavon
21. čer 2019

@misana155 my taky nikam jezdit moc nebudem, ale vyjde na min nez koš, vydrží dlouho. Pak si tam může hrát 🙂

teachandlive
21. čer 2019

Já budu do obýváku kupovat kolébku z ikei, stojí pár korun a je parádní

misana155
autor
21. čer 2019

@teachandlive neco vymyslime, nabizi se moznosti dost. Dekuji za rady

marie1eagle
21. čer 2019

Já jsem taky chtěla mít v obýváku kolébku, ale kolébky jsou většinou do 3 měsíců a tak to budeme řešit dvěmi postýlkami. Jednu máme koupenou a druhou jsme si půjčili v rodině. Pokud bychom si ji nepůjčovali, tak bychom to řešili buď košíkem, který je do 6 měsíců anebo cestovní postýlkou.🙂

soleilll
21. čer 2019

@misana155 V obýváku jsem měla cestovní postýlku s klasickou matrací. Fungovala jako 2. postýlka v domě, jako cestovní postýlka i jako ohrádka.

malinkaelinka
21. čer 2019

Já budu mít dvě postýlky, ale my bydlíme v době - ložnice nahoře, obývák dole - takže během dne budu mít miminko v té obývákové, v noci v ložnicové. Obě postýlky jsou staré - od babičky z půdy. Až bude dítě akčnější, tak ta obýváková půjde pryč, místo ní bude ohrádka a dítě bude volně na zemi (na dece) a pokud si budu potřebovat odskočit, využiju ohrádku (taktéž stará z půdy).

jirovapa
21. čer 2019

@misana155 Měli jsme postýlku v ložnici v patře a druhou dole v obýváku. Taky jsme přemýšleli o cestovní, ale nakonec jsme měli dvě dřevěné postýlky a pohoda 😊👍.

veronyque
21. čer 2019

My jsme ze začátku používali v obýváku hnízdečko a potom jsme jej vyměnili za ohrádku.

puhelin
21. čer 2019

My spolu spime v loznici i v obyvaku. V postylce nikdy nespala.

bayt
21. čer 2019

@misana155 Syn spí v pokojíčku, v noci tam spím s ním (dvojlůžko), ve dne se snažím, aby chrupal sám, ale moc se mu nechce.

anuliinka2013
21. čer 2019

Máme maličký byt, a přesto máme ještě jednu cestovní postýlku s klasickou matrací... mám to i jako "odkládací prostor", když třeba zvoní pošta, kouká na mě, když vařím a chodí si tam i sám hrát. Navíc je i pro něj bezpečnější (v klasické se jednu dobu pořád bouchal), a když už někam jedem, není problém se spaním...

misana155
autor
21. čer 2019

@jirovapa taky premyslim zda dve postylky nebo cestovni, zatim je brzo tak jsme to doma nejak extra neprobiraly, ale nejak to vyresit musime

miba10
21. čer 2019

@misana155 ta cestovní postýlka je celkem fajn. V košíku dlouho mimi stejně nebude. Malému budou 2 měsíce a už přemýšlím že to dám pryč,protože už toho prostoru moc nema a pak je namacnuty ne boku. Dcerka v něm byla taky cca 2 měsíce. My ho máme Teda pujceny, ale když bych si ho měla koupit tak ne. Jsou to peníze na 2 měsíce.
Nebo pořídit nějakou klasickou postýlku, ale levnější

misana155
autor
21. čer 2019

@miba10 jo prave...ty penize mi prijdou zbytecne prave na par mesicu

miba10
21. čer 2019

@misana155 přesně tak. Některé koše jsou krásné, ale i když to zní asi hnusně, jsou to vyhozené peníze

xantista
21. čer 2019

My máme krom postýlky v ložnici v obýváku hojdavak a na kratší pobyty přenosné lehátko 🙂

jirovapa
22. čer 2019

@misana155 v cestovní postýlce se nám nelíbila matrace. Jde tam samozřejmě dokoupit klasická matrace, ale raději jsme zvolili klasiku, protože malá spala přes den dole v obýváku a přes noc v ložnici a nechtěli jsme ať leží na nekvalitní matraci. Zase výhoda té cestovní postýlky je ta možnost jí složit a v klidu spát někde na návštěvě nebo u rodičů a prcek má svojí postýlku. U nás měli prarodiče staré postýlky po nás s partnerem 😃.

travnulee
22. čer 2019

@misana155 aadali co koupit zrovna ohradku, která je výškově nastavitelná, dítě v ní může ze začátku i spát.my dali jsme do obyvaku postylku po mně, akorát novou matraci jsme koupili. Myslela jsem, že jen na pár měsíců a nakonec ji tu máma už skoro osm měsíců, používám ji zatím místo ohrádky. Kdybych věděla jak to bude koupila bych výškově nastavitelnou ohrádku...

pengli
22. čer 2019

@misana155 ahoj, my máme takhle doma (2+kk) dvě postýlky, jak píšeš, tj. jednu v ložnici na spaní (spí v ní celou noc) a druhou v obýváku - teď už teda spíš jen na hraní, na odložení dítěte do bezpečí, případně i na přebalení. Ale když byla mimčo, párkrát mi v té obývákové taky spinkala přes den, měla tam hrazdičku a kolotoč - prostě taková provozní denní postýlka ☺️ já bych ti to teda určitě doporučila! A nekupuj novou, poptej se po známých, třeba někdo půjčí...my dali dohromady v obou rodinách 5 postýlek (k babičkám, na chalupu...) Jedna je dokonce po mým tátovi, takže je jí přes 60 a furt slouží ☺️ Jo, a výhoda postýlky je i polohovatelný rošt, jak mimčo roste, kvůli bezpečnosti. To v košíku nemáš, takže za pár měsíců je k ničemu.