Levnější povlečení do postýlky, kde jste kupovaly?

monys92
21. led 2017

Ahoj holky, tak pořád koukám po povlečení do postýlky a nemůžu se rozhodnout… Vždy najdu něco hezčího.. 😀 Ale taky mám nějaký cenový strop, tak abych se vešla 👏 kde jste kupovali nějaké pěkné, cenově přijatelné povlečení do postýlky? 🙂 chtěla bych do zelena, ale žádné sovy, to má skoro každý 🙄 spíše www stránky 🙂 Lidl, Kauf ne! 🙂

majkoz
21. led 2017

@monys92 Zkus se porozhlédnout na fler.cz, nebo na fb je např skupinka Výrobci a prodejci na jedné vlně, nebo tak nějak. Pokud chceš něco originálního, tak mrkni, je tam spousta šikovných holek, co mají super látky, a ušití povlečení pro ně bude brnkačka.

alpakovo
21. led 2017

Zkus se podivat na textil-jimi.cz mám odtud už více věcí, nejen povlečení pro deti a velka spokojenost ;)

nikaboos
21. led 2017

Ahojky , v moji nabídce màm povlečení do postýlky i s mantinelem po dětech ale moc pěkné. Vhodné pro kluka i holku🙂

svetlus_pepca
21. led 2017

A proč ne třeba Lidl?? Teď zrovna mají hezké povlečení. Mám z Lidlu třeba dost oblečení. Na sebe i na malého a jedině spokojenost! I to povlečení je super 😉

monys92
autor
21. led 2017

@svetlus_pepca
Protoze to není to, co hledám ;)

monys92
autor
21. led 2017

Děkuji za typy, pokoukám 🙂

monys92
autor
21. led 2017

@nikaboos ahojky a jaké jsou rozměry toho povlečení prosím? 👍

petkula
21. led 2017

@monys92 Ikea

nikaboos
22. led 2017

Ahoj, rozměry jsou; polštář délka: 58 cm , šířka: 38cm, peřina: délka: 115 cm, šířka: 80 cm oboje má zapínání na zip. Mantinel 170 cm ,používala jsem povlečení v klasické postýlce 120x 60. Klidně mi napiš k inzerátu🙂

myshoun
22. led 2017

Nevím, jaký je rozpočet a vkus, me se líbilo dětské povlečení ze stránky prodeti.cz a Matějovský.

ladako
23. led 2017

Velky vyber maji taky na maxbaby.

monys92
autor
23. led 2017

@nikaboos
to je malý, děkuji 🙂

monys92
autor
24. led 2017

Děkuju holky, pokoukám.
Ted jsem objevila tyto stránky. Nemáte někdo zkušenost? 😉
https://www.goodbaby.cz/kupony/?page=2

popelucha
31. led 2017

Nám teď přišlo z www.babylife.cz a je moc hezké a jedno máme i ze Špuntíka.

luj89
31. led 2017

A jaky je tvuj cenovy strop? Me se zase naopak zadne nelibi, prijdou mi hrozne kycovite. Takze objednam na fleru 🙂