Kosmetika Cien pro děti, máte zkušenost?

viiny
12. dub 2017

Ahoj holky/ženy 🙂 mám na Vás dotaz.

Mám v plánu zamířit do Lidlu pro nějaké to dětské oblečení a všimla jsem si, že v letáku mají dětskou kosmetiku Cien. Vím, že kosmetika Cien pro dospělé je velmi chválena v testech atd. a sama s ní mám dobré zkušenosti. Myslíte, že pro dítě to bude obdobné? že se nemusím bát to vyzkoušet? 🙂 Jde mi o krém na opruzeniny, mycí gel či o olej.

Ta cena mi přijde velmi lákavá a německá kvalita patří mezi ty lepší na trhu. Proto prosím, pokud s ní někdo máte zkušenosti, tak se podělte. Děkuji 🙂

barchen
12. dub 2017

@viiny
Dobrý den, jaké testy myslíte? Protože třeba v d-testu je Cien kosmetika takový průměr (minimálně ty věci, které testovali, četla jsem výsledky testů). Samozřejmě cenově je tato kosmetika někde jinde než třeba srovnatelný Garnier nebo Dermacol. Vím, že Cien hodně propagují některé beauty blogerky a youtuberky 🙂

zmrz_lina
12. dub 2017

V podstatě za sebe bych doporučila nic takového nekupovat, je to dost zbytečné. Kup mandlový olej na namazání po koupeli, žádný mycí gel apod. prcek nepotřebuje, stačí čistá voda. Za sebe bych doporučila českou značku Eoné - mají super mandlový olej i krém na prdku Lalium (používala jsem, jen když byl problém, jinak ne). Jinak opravdu nebudeš nic potřebovat - a pokud ano (např. by se ti mimčo hodně oprudilo), tak koupíš podle potřeby třeba sudocream.

viiny
autor
12. dub 2017

Co jsem koukala dříve v dTestech, tak Cien byl vždy mezi lepšími 🙂

viiny
autor
12. dub 2017

@zmrz_lina Dobře, děkuju za radu 🙂

annasmyckova
12. dub 2017

kdysi tak před 10-12 lety jsem cien kupovala na starší děti -byla jsem spokojená,a pak ho přestali dělat, tak jsem na něj zvědavá...

riakuk
14. dub 2017

Také jsem se ptala 🙂 ale u nás bylo jen prázdné místo - paleta jim vůbec nedošla 😉
https://www.modrykonik.cz/forum/zakladni-vybavicka/kosmetika-cien-jaky-na-ni-mate-nazor/
Jinak já jsem na své dvě dcery používala hlavně německou kosmetiku a pokud byly opruzené, tak třeba sudocream byl to nejhorší. Kupovala jsem Bepanthen nebo krém z DM.