Kojící korále, seženu je v kamenném obchodě?

weriseeek
22. dub 2017

Maminky, nevíte některá, jestli seženu v nějakém kamenném obchodě silikonové kojící korále pro miminko? Na internetu se dají sehnat, ale chtěla bych si je raději prohlédnout při nákupu. Děkuji za odpovědi.

j.a.n.i
22. dub 2017

@weriseeek Můžu se zeptat co to je a k čemu to je?

eofab
22. dub 2017

Vím, že jste psala, že chce z kamenného obchodu, ale mrkněte na Facebook na profil Korálky od Hanky. Neodolala já a už mě doma několikery🙂 A mohu jen doporučit. Krásné barvičky, Hanka je moc milá.

zuzineckah
22. dub 2017

Nechci te odrazovat, ale musím se pousmát😃Tohle je zářivý příklad toho, jak se dá na kravině vydělat 👌stačí to mu dát ten správný přívlastek 😉chjo........🙈

j.a.n.i
22. dub 2017

@zuzineckah Hele, mě se to třeba líbí, naše děti jsou po korálích jak jatí, teď už tedy mohou dostat jakékoliv, neb už to nežerou, ale pro malé mi to nepřijde jako špatná hračka...

puresin
22. dub 2017

@zuzineckah Souhlasim. Na druhou stranu, tolik totalnich blbin ja uz v zivote koupila, ze mam nejmin co rikat. 🙂

zuzineckah
22. dub 2017

@j.a.n.i já neříkám, že je to špatné, nebo nehezké. Jen mě vždy nadchne jak věci, které jsou označeny prodejcem/výrobcem "kojenecké", "dětské", potažmo "svatební" násobně stoupnou na ceně, byť je to jinak věc, která má často naprosto směšnou hodnotu 😉

zuzineckah
22. dub 2017

@puresin njn, každá občas na něčem ulítneme😉

alemari
22. dub 2017

Super nápad, jak si 😨dítě od mala naučit hrát si při jídle. Bóže trochu rozumu!

riakuk
22. dub 2017

@zuzineckah Souhlas 🙂 Myslím, že stačí "normální hračky" jako hrnce, pokličky, máminy vlasy, ...🔨

zuzineckah
22. dub 2017

moje děti při kojení nejlépe zabavila látková plínka s nějakým pestrým motivem, když už tedy dělaly blbosti 😉 přehodila jsem si ji přes rameno, konec jsem jim dala na dosah a byl klid. Ale u všech třech bylo kojení vždycky rychlé, takže ani neměly čas dělat bejkárny (u nejmladší ještě pořád je🙂 )
Jinak u jídla hraní nevedeme. U stolu se jí a tečka. Na hraní mají hernu a pokojíky. Maximálně jsem ochotna pošaškovat se lžičkou jakože je letadlo, i to jen u té nejmenší 🙈😂

weriseeek
autor
22. dub 2017

Já to chci ale používat např.při čekání u lékaře apod. Nemusím se bát, že třeba jako chrastítko spadne na zem apod. Chci to pro druhé dítko. Není to mé první, takže již nějaké zkušenosti mám.Takže prosím maminky, které tady mají nevyžádané rady o hračkách a jídle apod., aby se zdržely poznámek, jelikož o tom tato diskuze není. Děkuji.

zuzineckah
22. dub 2017

@weriseeek o to víc se ti divím popravdě... Šňůrka korálů není dělaná z žádného odolnějšího materiálu, tudíž po pár měsících, když mimino nabere sílu, ti je může strhnout velice snadno...

weriseeek
autor
22. dub 2017

@zuzineckah ona to nutně nemusí být šňůrka - dělá se i např. hrubý pruh látky, a to si neumím představit miminko, které přetrhne látku.. asi rambo :D a opět odpověď mimo téma :D ptala jsem se pouze na obchod :D

ovecky
22. dub 2017

Mohli by mít v Bráně k dětem. Zkušenost nemám, ale na eshopu je mají (prodejna je v Praze 2 u Mánesa).
Nechápu, proč tu řešíte hraní u jídla, když se autorka ptá na něco jinýho.

zuzineckah
22. dub 2017

@weriseeek jasně, jasně, v klidu 😉 abys neřekla, tak zkus tady https://www.branakdetem.cz/silikonove-korale-zl...

mají i kamenné prodejny 👍🏼

amieamie
7. kvě 2017

Ja si myslim, ze to je skvela věc. Korale jsou hlavne doplnkem pro maminku a navíc když je potřeba zabavi i mimino. Korale jsou z pevneho omyvatelneho potravinového silikonu, snurka nejde pretrhnout ani prekousnout a zapinani ma bezpecnostni uzaver, který se rozepne při vetsim tlaku.
MOhu doporucit: https://www.fler.cz/nebo-shop
Zatím ale nejsou v kamenne prodejne.

leenuusiinkaa
25. srp 2017

Píši sice nejspíše pozdě,ale za mě také ano. Pořídila jsem korálky https://www.fler.cz/argia-beads a jsem naprosto spokojená 🙂

daasqua
31. pro 2017

Mně by bavilo si je sama udělat, vyjde to mnohem levněji (už jsem si takto vytvořila pro sebe hodně bižu z jiných materiálů a výrobní náklady jsou minimální, pokud to člověk porovná třeba s Flerem, jen jde o to najít dodavatele komponentů, což bývá těžké, stejně jako u těchto silikonových věcí nyní dost hledám).
A přijdou mi fajn hlavně pro chvíle, kdy je nepraktické vyndavat jiné hračky a dítě se nudí... aspoň si něco žmoulá a zabaví se. S bezpečnostím zavíráním ani nehrozí, že by matce uřízly krk.