Kojenecká láhev. Která je nejlepší?

makkyv
13. bře 2021

Zdravím, moc moc prosím, malou plně kojím, ale když si někam potřebuji odběhnout, tak musím odstřiknout pro ni mléko, ale ona vůbec nechce flašku, jen to žužlá a hraje si s tím. Mám klasické AVENT a dřív mi pila i čajík, teď ani to.. takže predtim z toho normálně pila, pak právě už nechtěla začala se vztekat a kdykoliv k ní dám flašku, se prostě vzteká a nebo si s ní jen hraje. Pak jsem tedy zkusila ještě SUAVINEX a též nic.
Někdo ještě nějakou láhev, která by mohla být dobrá? Vaše zkušenosti? Já když potřebuji třeba na úřad, kde to trvá opravdu dlouho, tak ji to mléko opravdu odstřikat musím. Nevím čímpak by to mohlo být? Děkuji a krásnou sobotu. 🙂

annynka94
13. bře 2021

Ja kupovala podle dudliku, byl zvyklý na tvar - měli jsme dudlík MAM a Lovi, takže i láhev 🙂 tvarově podobný bradavce je trošku NUK

makkyv
autor
13. bře 2021

@annynka94 Děkuji moc, dudlík právě nemůže vůbec vystát, takže jedine ten tvar bradavky. Tak juknu na NUK. 🙂

annynka94
13. bře 2021

@makkyv hodně si ještě chválili na fórech od Medely nějakou láhev pro kojené děti, ale nemám vyzkoušeno 🤷

jjasmina
13. bře 2021

Já plně kojila, nevzala mi nic, všude musela se mnou, vzala mi až ucici hrnek Nuk a teda až kolem 7. Měsíce. Vyzkoušela jsem klasicke znacky, mam, Avent se savickou, Medelu a prostě ani houby.Jinak kamarádka dala třikrát láhev ve 3 měsících a už jí malá prso nevzala, tak počítat i s tímhle. Jinak teda zkoušet a zkoušet, co vezme, to jsou prostě ty kojo děti no. Já bych si mohla z fleku otevřít krám s lahvema a hrnkama

makkyv
autor
13. bře 2021

@annynka94 děkuji moc. 🙂

makkyv
autor
13. bře 2021

@jjasmina vím vím a počítám s tím, jen je těžší když si třeba musím sjet někam dál a malá mi spí jen venku v kočárku; tak proto ji nemohu vzít s sebou, plakala by.. proto jsem myslela tu láhev, ale když ji nechce.. těžko říci.. moc děkuji

amazonkajanik
13. bře 2021

@makkyv Avent máte jaké? Clasik, nebo natur?

makkyv
autor
13. bře 2021

@amazonkajanik obe + anticolic

katule1990
13. bře 2021

@makkyv Ahoj, čajík plně kojené dítě vůbec nepotřebuje. Odsáté mlíko dávám přes stříkačku a prst a úplně v pohodě. Třeba by to u vás taky šlo 🙂.

makkyv
autor
13. bře 2021

@katule1990 děkuji moc, tak super a já už se lekla s tím čajem 😍😂
Jedině asi.. ale zase když třeba půjdu na úřad (uvádím jen příklad) a třeba babička si ji vezme ven, tak zas je blbe ji to dat venku tu strikacku😏

amazonkajanik
13. bře 2021

@makkyv hm, tak to nic. Ta natural má napodobovat prs, ale když vám nebere,co máte, tak v tomhle neporadím. My máme classik a jednu savicku natural, byla k odsavacce. Mě syn vybíral spíš mezi dudliky(do 15měsíců výhradně novorozenecke a pak ze dne na den konec), savička mu byla fuk,hlavně že z toho něco teče 😁

makkyv
autor
13. bře 2021

@amazonkajanik jedině to asi prostě ještě zkoušet, ty Avent jsou prý opravdu nejlepší. 🙂 dudliky mi vůbec teda, zkusila jsem jich 5 od různých značek a tvarů😅

amazonkajanik
13. bře 2021

@makkyv tak jsou děti, které dudliky neberou. Tím lépe, že se neřeší, jak jim je odebrat, hlavně kvůli zoubkům. Ségra musela nalepit náplast a říct,že je EE,aby se ho neteř vzdala. Mamka namacela do citrónu a druhá ségra je z brekem odevzdala certovi ve 2letech (měla jich 10 a usinala tak,že jeden v puse a v každé ruce po jednom)

barunkiss
13. bře 2021

Kupovali jsme od Tomee Tepee lahvičku, anticolic která sama neteče, musí malá tahat. Predtim jsme koupili medela calma, ale ta u nás neklapla😌. V největší nouzi MAM anticolic🙂.
Jinak malá také láhev nechtěla, ale když ji tchyně hlídala a malá měla opravdu hlad, tak z toho moje mléko vypila, jak nic 🙂.

elesse
13. bře 2021

Me vzal az Mam. Ted uz je mu to jedno. Ale uprimne, nestalo se mi, ze bych musela na dlouho pryc dokud jsem jen kojila

ferda90
13. bře 2021

Ahoj, já přemýšlím nad touhle malý mu též nechce pít z flašky a tady ta je prý podobná bradavce(ten cumlik)
https://www.drmax.cz/medela-calma-lahvicka-pro-...