Klobúk/čapica s UV filtrom, máte skúsenosť?

kihan
4. čer 2017

Ahoj,
Prosim mate niektora skusenost s klobukom alebo ciapkou s uv filtrom?
Ktora znacka je dobra?
Mame 5 mesacnu dceru a ked nosim v nosici tak vystrkuje hlavu. Alebo casto chodime len von na zahradu k domu. Ma este jemne vlasky tak sa bojim aby jej nespalilo hlavku. Mam len tenky bavlneny klobucik, myslite ze to staci?

Dakujem.

lucieandrlova
4. čer 2017

My kupujeme od miminka Reimu. Má UV 50. Sice jsou kloboučky či čepičky dražší, ale nikdy jsme neřešili žádné úpaly, bolesti hlavy, spálení... Rovněž mohu doporučit UV oblečky Reima a dá se v nich jít i do bazénu.

kristynatita
5. čer 2017

uv je kazda latka s vetsi hustotou... napr.obycejna dzinovina se vlastnostmi rovna predtazenym "UV" cepicim

kihan
autor
5. čer 2017

@lucieandrlova
Dakujem za odporucanie.
No nasla som len na nete, tu v meste v obchode maju Sterntaler. Reimu by som muslela len objednat z netu. A neviem ako by jej to sedelo, skusim este pozhanat. Predsa by som rada aby bola slecna 😉

terinda
5. čer 2017

Kupuji na outdoorkids.cz

muhehehe
5. čer 2017

Na hlavu jí dej úplně cokoliv a na sluníčko choďte prostě s rozumem... v nosítku se bude na slunci solidně péct a potit tak jak tak, i když bude mít na hlavě super-extra klobouček.. ;)

kihan
autor
5. čer 2017

@muhehehe
No davam teraz tenky bavlneny klobucik. A prave sa mi zdalo, ze ju v sobotu i cez neho trochu opalilo. A ma len take jemne vlasky, bojim sa aby ju nespalilo na hlave.
No kedze mam doma aj starsieho syna a chodievame spolu von, tak sa tomu slnku uplne vyhnut neda. a ked ideme na ihrisko tak mam malu radsej v nosici pri sebe, aby som nemusela sledovat este i kocik.

rebe
5. čer 2017

Já letos koupila na outdoorbaby kloboučky od značky Lässig. Jsem naprosto nadšená. UV 50, takže skutečně chrání obličej i ramena, lehoučký a prodyšný materiál, příjemný na omak, a navíc krásné. A oboustranné, dají se nosit z obou stran. Máme tyto dva:
https://www.outdoorbaby.cz/reversible-bucket-ha...
https://www.outdoorbaby.cz/reversible-bucket-ha...

kihan
autor
5. čer 2017

@rebe
Jeej, dakujem za tip 🙂