Jídelní židlička - s jakou jste byli spokojení?

klarkamatej
21. srp 2018

Ahoj,

Vím že je tu spousta zkušenějších mámině k a v nabídce židliček se dost ztrácím.

Chtěla bych poprosit o nějaké tipy na jídelní zidlicku... malému jsou 4mesice a zatím je kojený ale rada bych mu sem tam dala oliznout najaky domácí průjem kvůli imunologickému oknu...

Takže požádavky... ideálně polohovací a rostoucí aby zvládla mrňousek co ještě nesedí, ale abychom za půl roku nemuseli kupovat novou. Stabilní a aby byla aspon trosku hezká 🙂

Klidně pokud máte na prodej v bazaru nabídněte budu ráda.

Díky za tipy a nabídky

Klára a Eliáš

tesym
21. srp 2018

Ahoj, já jsem malýmu pořizovala židličku Cam Campione. Je sice taková robusnější, ale vyhovuje mi u ní právě ta pohovatelnost. 😊

bayt
21. srp 2018

@klarkamatej Ten prujem, to je nejaky mistni slang? Jinak jsme jich okoukli hodne a za me proste nej Tripp Trapp od Stokke.

klarkamatej
autor
21. srp 2018

@bayt hehe Nene to jen autoopravy neznala příkrm 🙂 díky za tip 🙂

bayt
21. srp 2018

@klarkamatej aha :D

newwi
21. srp 2018

Mame tuto.... jsme spokojeni!Polohovatelna,omyvatelna,mekka,rostouci,stabilni,privetiva cena 😊 za nas SUPER!

hanulkaha
21. srp 2018

Mame Caretero Bistro a jsme moc spokojeni 😉
Výškově nastavitelna, pultik jde oddelat, sedacka se da sklopit temer do lehu.

brookmichaela
21. srp 2018

Zidlicka od Stoke - da se dokoupit i nastavec na miminko. A potom zidlicka od Bloom - to je moje srdecni zalezitost. Mame ji od narozeni, malej ma temer dva roky a porad ji pouzivame.

lu_mik
21. srp 2018

My máme od Peg Perego a je naprosto bozi!! Využíváme už přes rok a pul

mourovatakocka
21. srp 2018

Já jsem nechtěla židličku kupovat, než si malá sedla, to bylo někdy koncem šestého měsíce. Na těch pár lžiček na ochutnání jsem ji měla na rukách, později jen posazenou na stole. Židličku máme z IKEA, nepolohovací, úplně normální a nudnou. Je skvělá a ušetřené peníze jsem vrazila do užitečnějších věcí 🙂

patmouse
21. srp 2018

Ten prujem me pobavil 😂
Jinak my mame chcicco poly magic a spokojenost. Da se naklapet i do takoveho lehu,za tam muze byt mensi mimi,mela i prave nekolik “vrstev”,ktere se daji sundat dle toho,jak prcek roste,ma pultik,jde dat vys,niz....

kokodilek
21. srp 2018

@newwi těd na ni koukám a cena skvělá,dobrá dostupnost a hlavně ty barvy!!! Tyrkysová vyhrála a jdem objednat. Díky za tip 😉😃

newwi
21. srp 2018

@kokodilek 😊 👍je vazne bezva!Jeste jsem neobjevila zadny problem a to ji vyuzivame cca 5-6 mesicu,nekolikrat denne 😊☺

klarkamatej
autor
21. srp 2018

@newwi díky taky se mi dost líbí 🙂

gingergia
21. srp 2018

Já mám Peg Perego Siesta. Výhody - má 4 kolečka, takže si při posouváni neničíš podlahu, je polohovatelná do lehu a lze na ní dát hrazdičku, talže jsme v ní mívala malou třeba v kuchyni u vaření, je i výškově nastavitelná a dá se složit na placku a postavit do kouta. Dostupná v mnoha barvách.

newwi
21. srp 2018

@klarkamatej u nasich mame zidlicku Ikea...tu uplne obyc... je taky super,ale domu jsem potrebovala polohovatelnou-zacala jsem s prikrmy driv,nez se mala posadila. Od te znacky mame i autosedacku a nemuzu si na nic stezovat 😊👍

jaja01k
21. srp 2018

My jsme měli židličku Apollo Sun a byla super.

marcelapaskova
6. zář 2018

Ahojky. My mame Peg Perego Siesta. Jedna z mala, kde muzes dat i novorozene. Je hodne stabilni, tu proste nepreklopis. Vydrzela nase dve deti a jede dal. To je italsky vyrobce, velmi kvalitni, jinak amazon ti to doda za ceny v nemecku atd... 🙂

klarkamatej
autor
17. zář 2018

@marcelapaskova tak jsme nakonec pořídili Peg perego a je skvělá díky za tip 🙂