Jaký typ lehátka (houpátka) byste doporučili?

motomischel
30. bře 2015

Ahoj, jaký typ lehátka by jste mi prosím doporučili? Chtěla bych aby se dalo zapnout automatické houpání a aby hrálo, vibrace budou výhodou (nevím jestli se dělají takové, aby to i houpalo a vibrovalo). Váhově určitě nad těch 9kg. Cenově max do 2500,-. Díky moc za tipy😉 už jsem se na několik dívala, ale u většiny je napsané, že s nima jde houpat, ale nemůžu vyčíst, jestli manuálně nebo automaticky. Tak si nechám poradit od zkušených maminek😉

sim007
30. bře 2015

My koupili od Babymoov bubble swing green....na heurece jsem nasla za 2.000,-
je krasny....da se zapnout automaticke houpani...melodie...vibrace ne (vzdy jsem nasla bud jen houpani nebo jen vibrace, dohromady to asi neni)
Ale mimco jeste neni na svete, tak jak bude vyhovovat jeste nevim 🙂

mythologist
30. bře 2015

U nas doma se osvedcilo lehatko soft balance od babybjorn - je od nula do dvou let a vsechny nase navstevy nasledne porizovaly to same 😉 neni na baterky, nevibruje, vyuziva jenom gravitace a tim ditko provokuje k akci, aby se houpalo samo - ergo neomrzi. Vyuzivame i na krmeni, potah se da prat v pracce. Kupovali jsme z druhe ruky za cca 1000. Nejnovejsi model zde: http://www.babybjorn.com/baby-bouncers/baby-bou...