Jaký teploměr používají v porodnici?

levandulka00
26. črc 2022

Ahoj. Chci se zeptat, zda někdo nevíte, jaké digitální teploměry používají v porodnicích? Ráda bych sehnala spolehlivý a rychlý digitální teploměr pro miminko (nyní 10 měsíců). Máme doma digi Baby Ono teploměr, ale není moc přesný a hlavně měření dlouho trvá (5 min i déle, u toho by mi teď miminko vůbec nevydrželo). Vím, že v porodnici měli teploměry, které opravdu za pár vteřin teplotu naměřily. Ale bohužel jsem si tehdy nenapsala značku :-/ Popřípadě s jakým digitálním teploměrem máte Vy dobrou zkušenost, prosím? Děkuji.

ninibystrous
26. črc 2022

@levandulka00 mam doma dětský s dr max ve tvaru žabky teplotu naměři během 30 sekund

budouci_maminka
Autor odpověď smazal
Zobraz
elesse
27. črc 2022

Mame thermoval s ohebnou spickou. Maji jeste i verzi rapid, ale ta klasicka mi staci, trva to chvilicku

levandulka00
autor
27. črc 2022

@elesse děkuji, tento už mi doporučovala i kamarádka. A měří více méně přesně? Protože jsem na recenzích četla, že ukazuje chybné hodnoty. Nepotřebuji, aby ukazoval na desetiny přesně, ale přesnost v rámci půl stupně by byla fajn 🙂

tahejhula
27. črc 2022

@levandulka00 záleží kde měříš.

elesse
27. črc 2022

@levandulka00 podle me meri presne. Tedy pokud nemerim v podpazi diteti ktere nechce zmerit:D ale jinak neni problem

levandulka00
autor
27. črc 2022

@elesse super, taky ho teda zkusím 🙂 moc děkuji za tipy, holky

lenatko91
27. črc 2022

Ještě doporučuji vyměnit po zakoupení baterku. Člověk neví, jak dlouho byl teploměr ve skladu 🙂 dělá se to teda u bazálních, ale já už to praktikuju doma u všech 😃