Jakou lahvičku?

mouss
16. srp 2021

Maminky, poradíte mi jaká lahvička se vám osvědčila? Malá je plně kojená, dudlík i lahvičku odmítá. Občas jí chci dát ve vedrech doušek vody, ale lahvičku si prostě nevezme. Stejně tak bych potřebovala občas odskočit a nechat krmení na manželovi odsátým mlékem. Z mé lahvičky to kape samo, že ani nemusí moc sát, možná to je problém. Objevili jste nějakou lahvičku, co je např. nejvíc podobná prsu nebo jak jste to vyřešili?

gbp
16. srp 2021

@mouss my sme pouzivali Medela Calma. dcera na ni zacinala a postupne presla na kojeni. z lahve to samo netece, je potreba pouzit sani jako z prsu, proto by se nemelo ani kojeni "pokazit".

michaelarousova
16. srp 2021

@mouss urcite medela calma☺️ Na podobně principu je jeste od suavinexu zero ☺️ Sle syn prijal jen od medely☺️

makkyv
16. srp 2021

@mouss Ahojky, malá je též plně kojená, ale čajík jí dávám do lahvičky, odmítla mi všechny jak od Medely, tak Suavinex, nakonec mi vzala starou dobrou klasiku od Aventu😉

klovalka
16. srp 2021

Avent

mamikry
16. srp 2021

@mouss Taktez Avent

95newmommy2020
16. srp 2021

To je těžký. Co mám pocit, tak kojeny děti ty lahvicky moc neberou. Takže nejspíš ta medela. Avent anticcolic-, dr. Browns. Vyhla bych se NUKU, MAM. Ty jsou takový zvláštně tvarovaný.

jjasmina
16. srp 2021

@mouss mě nevzala malá žádnou do 7 měsíců, pak učící hrnek od Nuk