Houpačka pro mimi. Máte tip?

haninka83
18. bře 2020

Zdravíčko,
poradí mi, prosím, někdo, kdo má zkušenost s elektrickou houpačkou pro malé miminko? Ráda bych tuhle houpačku pořídila, ale čím víc hledám, tím jsem zoufalejší 🙂. Je jich tolik a já absolutně netuším jakou. Jedná se o čerstvého novorozence, takže předpokládám, že by měla být rovná. Dáte mi někdo tip na značku, která vám vyhovovala? Děkuji.

puhelin
18. bře 2020

Ja ti poradim elektrickou nekupovat. Zbytecne v tom deti strnule lezi a netrenuji pohyb. Lepsi je polozit na podlozku, pod hrazdicku, na ni zavesit nejaky jednoduchy tvar (treba krychli, cernobily obrazek) a miminko se nepretezuje, ale pracuje a zabavi ho to na chvilicku (miminka vydrzi i 15 minut). Lehatko jsem kupovala obycejne, aby v nem dcerka mohla byt, kdyz jsem si ohrivala jidlo, nebo aby v koupelne nelezela na zemi. Pozorovala me, nepotrebovala vibrace, ani pohyb lehatka. Max 30 minut denne.

ah1234
18. bře 2020

Ja ti poradim si vyskusat u niekoho, alebo v obchode, ked ich znovu otvoria, ci ma tvoje miminko taku vec vobec rado. Moj syn to neznasal. Inak kamoska ma 4MOMS a obe jej deti to zboznovali, ale je to len kym sa same dieta neposadi. Je to ale drahy kram, ja som to tiez chcela, ale som rada, ze som to u nej najprv vyskusala,maly v tom vobec nechcel byt. My sme mali TinyLove lehatko, malo aj nejake vibracie, ale ani tie maly nemal rad.

haninka83
autor
19. bře 2020

@puhelin Děkuju za názor. Určitě jsem neměla v plánu jí používat nějak často. Měla jsem spíš obavu, aby pak nevyžadoval usínat jen v tom. No, ještě to tedy zvážím.

haninka83
autor
19. bře 2020

@ah1234 Děkuju za radu. To mě upřímně ani nenapadlo 🙂. Pár kamarádek jí mělo a dětem se v ní vždycky líbilo. Možná až moc. Zvážím to.

martiniquest
19. bře 2020

Jsme moc spokojeni s Hackou plus od Pecha. Je to asi neco jineho, nez hledas, ale je to vyborna vec a taky je to "houpacka", ovsem na spani.

jirovapa
19. bře 2020

@haninka83 my máme houpátko Nuna leaf grow. Je to dražší houpátko, ale houpe se pomocí kinetiky cca 3 minuty a je do 60kg. Takže to používá malá dcerka (5 měsíců) jen na chvilku, když si potřebuji odskočit a na zemi už nevydrží a brečí + starší dcera (2,5 roku), ta si tam prohlíží knížku nebo když jí nebylo dobře, tak se tam ráda nechala houpat. Na návštěvě jsem měla i holčičku (7 let) a když si nehrála, tak se taky ráda nechala pohoupat 🙂.

haninka83
autor
19. bře 2020

@jirovapa Hmm, to vypadá fakt pohodlně 🙂.

haninka83
autor
19. bře 2020

@martiniquest To vidím poprvé. To je vlastně takový vak. Tam se jim musí krásně spát 🙂. Děkuju za tip.

leymea
19. bře 2020

Mame od G-mini, ale uz se neprodava. Kazdopadne u nas dobra investice 😉

martiniquest
19. bře 2020

@haninka83 Syn to miloval. Spaval v tom pres den do skoro 2 let 🙂