Fusak. Jaký vybrat?

niiikita
17. zář 2019

Zdravím a jdu si pro radu. Jaky je lepsi fusak Lodger bunkr nebo Odenwalder billy xl? Mam totiz chlapecka trochu vetsiho 3 mesice, vazi 8kg a meri 66cm 😃 u toho bunkru se mi libi ze se da pouzivat i na podzim a jaro tak i v zime jen se mi nelibi ten suchy zip na zapinani. U toho billy xl se mi libi moznost pripnout i do sportovniho kocarku a prijde mi celkove lip provedeny jen neni na podzim a jaro😞🤔 tak ja nevim no, pokud tu bude dobra duse co ma zkusenosti budu vdecna nez neco koupim. Dekuji moc

makronka222
17. zář 2019

Mam Cottonmoose. Vydrzi i do 3 let. Ma 100cm. Ve 2 letech dite melo ve fusaku nohy a kus zad, hralo ji to vsude. Takze super. Kupovala jsem rok pouzivany za litr. Byla jsem max spokojena. Delaji i prodlouzenou 114cm verzi. Lodger mi nesedel, nebyl spravne hunatej

nisulka
17. zář 2019

Ja mám od Little Angel z novej kolekcie, samozrejme nemám ho vyskúšaný, ale na prvý pohlad je krásný a teplý, má odopínací spodok na nožičky pre chodiace deti a celkovo je dosť dlhý a široký. V okolí ho všetci chvália, tak verím, že budem spokojná.