DADA pleny a bělení. Jsou běleny chlórem nebo horkým vzduchem?

valuska178
21. říj 2019

Zdravím všechny, ráda bych se zeptala zda někdo z Vás neví jestli jsou pleny Dada běleny chlórem či horkým vzduchem? 🙂 Nejsme schopni nikde najít více info.🙂 Předem všem děkuji! 🙂

vendes
21. říj 2019

Měly by být běleny oxidací a horkým vzduchem. Nebo to aspoň píší na stránkách prodejce plen dadaplenky.cz.

valuska178
autor
21. říj 2019

@vendes Jé moc moc děkujeme za odpověď!!! 😊

vendes
21. říj 2019

@valuska178 Není zač, jestli vás zajímají pleny bez chlóru, zkuste se kouknout na Bambo nature, Kolorky, MonPeri.

vaseli16
22. říj 2019

Muzu Ti doporucit plenky MonPeri... Jsou od ceskeho vyrobce... Maly se mi oprudil po slavnych pamperskach a tyhle super a pak jsem pouzivala i Dada ☺️

butikova
5. pro 2019

Peg je ale ve všech :(

zelenaesmolda
6. pro 2019

@butikova
jaky peg?

drep
6. pro 2019

@vaseli16 monperi je čína, za mě vedou bambo nature (teda když nepočítám látkovky). I Všeobecně oblíbené muumi mi smrdí.

vaseli16
6. pro 2019

@drep to teda nevim kdes prisla na cinu???https://www.monperi.cz/cs/o-nas/certifikaty/

kess01
6. pro 2019

@vaseli16 složení plínky je celosvětové 😃

ai30
6. pro 2019

@kess01 No tak tomu rikam lahodna ekologicka stopa 😅 Proto me vzdycky omejvaji, kdyz nekdo rekne, ze latkovky jsou neekologicke, protoze se musi prat 😂

drep
6. pro 2019

@vaseli16 český nápad, česká firma, výroba v číně, stejně jako kolorky. Za mě hnus, ale nechť si každý dělá co chce

vaseli16
6. pro 2019

@kess01
@drep aha...super...no my uz je teda nepouzivame meli jsme je asi 14dni...to je mazec teda...diky holky za info

butikova
8. pro 2019

Holky a proč nelatkujete? Vždyť je to tak super. Zdravé dítko, neprasim planetu a ještě na tom hodně ušetříme