Co dáváte holčičkám do balerínek?

ivasad.
3. bře 2016

Ahoj 🙂 letos chci poprvé dcerce koupit celoroční boty typu balerínek, kožené, aby je nosila i slim džínám a legínám. Dosud měla vždy jen baleríny látkové, takže k sukni a naboso. Co holčičkám dáváte na nožky, když mají baleríny k legínám? Ponožky 😅 a módní policii neřešíte 😎 ?Poraďte, děkuji

mrskato
3. bře 2016

prodavaj se i silonovy ponozky,ale nevim kde,my je dostali...mohli by je mit v HM...

sheila86
3. bře 2016

Prodávají se ponožky přímo do balerínek, bavlněné i silonové, nejsou vůbec vidět, že je máš. 😉

konidana
4. bře 2016

Co si vezme to si vezme, její šílené kombinace fakt neřeším, ale občas mi to nedá a aspoň to okomentuju:D Jinak i já často nosím nějaké ponožky i do sandálů, když nechci mít zrasovaný nohy, pohodlí je pro mne na 1. místě a módní policie mi je šumák 😎

blahova_andrea
4. bře 2016

modní policii u malého dítěte bych teda fakt neřešila. silinové ponožky bych dítěti taky rozhodně nedala. maximálně se tak snažit ty ponožky vybírat jednobarevné, ladit je ke zbytku oblečení, to podle mě naprosto stačí!

mandala
4. bře 2016

Ted už nosí silonkové ponožky, když byly menší, tak klasické ponožky, jen jsem dbala na to, aby byly alespon jednobarevné 😉

tynduskam
15. dub 2016

Já nosím i do nízkých bot takové jednoduché bezkotníčkové ťapky - bavlněné. Vypadá to na noze teda divně, ale na menších to bude asi i roztomilé 🙂. Posuďte sama na obrázku 😅
http://bit.ly/1p59TwC

lenkalenulka
15. dub 2016

Modni policie by ti rekla ze se nosi vse 😉 i kontrastni ponozky 😉 ale urcite nejake ponozky bych dala kvuli poceni atd.