Bezkontaktní teploměr, jaký je nejpřesnější a dobrý?

lekorka453
24. říj 2015

Jaký bezkontaktní nebo čelní teploměr je nejpřesnější a dobrý? A jaký se používá v nemocnicích? Nevíte značku?

rousse
24. říj 2015

@lekorka453 my máme Cemio metric 308 smart a jsme maximálně spokojení. Když srovnám digitální měření v zadečku po odečtu a údaj z toho bezkontaktního, tak jsou stejné 😎

diniki
25. říj 2015

My máme doma od Hartmannu a u nás v nemocnici jsem ho také viděla. Ale spokojená s ním nejsem. Řekla bych, že měří, jak se mu zachce. Když přeměřuji ještě jednou, tak je ta hodnota zase jiná ☹ Proto raději zůstávám u měření v zadečku (také Hartmann - rychloměrka) a u starší dcery v podpaží a to nejraději tím klasickým skleněným teploměrem.

jjjannie
25. říj 2015

nemám ráda bezkontaktní teploměry...když jsem měla zánět prsou a 40 horečky, v nemocnici mi naměřili 37 a poslali mě domů jako hysterku, přitom jsem měla hned druhý den u mojí praktické CRP 160...a tam na mě taky zkusili bezkontaktní teploměr a naměřili mi 36,3... :D

citun
25. říj 2015

Máme taky Cemio metric 308 smart, používají ho i v naší nemocnici. Musí se přesně nastavit odchylka. Jsme moc spokojený, hlavně noční měření je bez problémů 😉

jitavrtule
25. říj 2015

máme infračervený Topcom a spokojenost.