Balónková odsávačka hlenů. Zkušenosti?

veru181
27. bře 2020

Ahoj holky, máte prosím někdo pozitivní zkušenosti s balonkovou odsávačku hlenů, případně s jakou konkrétně? Přijde mi, že teď mají všichni jen tu na vysavač, ale ten máme jen tyčový, takže bych musela kupovat i nový vysavač :D A elektrické mi přijdou předražené, tak přemýšlím, jestli by nestačila ta manuální. Děkuji.

martiniquest
27. bře 2020

Uprimne, vsichni maji ma vysavac, protoze jako jedina opravdu odsava. Balonkova je uplne k nicemu. Nevim, co jsem mela za znacku, cosi z lekarny, ale odsala tak maximalne susen, kdyz byl dostatecne mokry z predchozi aplikace Sterimaru.
Tou odsavackouna vysavac odsajes i bez vysavace. Proste udelas podtlak pusou. V nouzi se to pouzit da, i kdyz je to velmi namahave.

malytlustyhroch
27. bře 2020

Mela jsem pred 4 lety tuhle https://www.malvik.cz/Vse-na-doma/Lekarna-a-hyg... a byla uplne k nicemu, princip mozna neni spatny, ale provedeni se nejak nepovedlo, kdykoli clovek zmacknul balonek, hubicka upadla, podtlak se proste nevytvoril zadny. Mozna ze jine znacky na tom budou lepe, nebo se treba za 4 roky zlepsili, nevim. Nakonec jsme to zvladli bez ni, zadnou extra rymu do dvou let nechytl. Na druheho mam pripravenou tuhle, ale je mu 5m a jeste jsem ji ani nevybalila https://www.lekarna.cz/canpolo-babies-nosni-ods...

andrea93133
27. bře 2020

Protože balonkova je opravdu k prdu.. s tím nevysajete vůbec nic.. nejlepší je na vysavač opravdu.. mám to nosátko a to je super a ještě jsem koupila elektrickou kdyby jsme nekam jeli a potřebovali odsat takže jsem ji ještě nezkoušela a asi ještě dlouho nevyzkousim když je takováhle situace 🤦‍♀️

miba10
27. bře 2020

@veru181 tu balonkovou jsem doma měla, ale vytáhla úplný prd. Je ještě taková jakoby hadička a vysává to jakoby podtlakem že nasává vzduch ty svými ústy. Nevím zda to píšu srozumitelně. Ale taky to není žádná hitparáda. Ta na vysavač je opravdu nejlepší a nejúčinnější. Tedy alespoň za mě

veru181
autor
27. bře 2020

Děkuji všem za reakce 🙂