Učící hrneček MAM od 4 měsíců, s pojistkou nebo bez?

kate02
18. bře 2015

Koupila jsem dceři učící hrneček MAM od 4 měsíců. Pokud hrneček nechám bez pojistky volně tekoucí, tak má vodu všude...je to jak kropítko. Pokud tam dám tu silikonovou pojistku, tak tu vodu z toho nevytáhnu ani já, přijde mi to dost náročný. Jak to máte u hrnečku vy? Opravdu to pití z toho děti vytáhnou? Nebo jí ho mám nechat tekoucí? už jí je skoro 10 měsíců a moc toho nevypije.

adik2
18. bře 2015

Jéé tak to se přesně dneska stalo nám 🙂 Včera jsem ho koupila, že dnes vyzkoušíme a malá si s tím neví rady. Žužlá to a kouše. Přesně jak píšeš, když jsem vyndala pojistku, vodu měla všude a když jsem se sama zkusila napít, tak teda něco jsem vytáhla, ale je to fuška. Po dalším kole zkoušení už začala sát, ale příjde mi, že se nenapila. Vrátila jsem jí tedy pití do její lahvičky a vypila skoro půlku (jinak je tedy taky nepič 😉 ). No tak doufám, že na to příjde a že jsem nevyhodila peníze do kanálu... 😖

blahova_andrea
18. bře 2015

my ho máme taky. s pojistkou jsem to zkoušela a já to teda vytáhnu. teče to fakt malinko. bez pojistky už je to fakt pro šikovné děti, které to pak postaví a nepohazují všude 😅 to je fakt

fifina86
18. bře 2015

Staci kus pojistky,co je u pitka nedocvaknout a tece to idealne 😉

elinka89
18. bře 2015

Taky ho máme a ze začátku jsem ho chtěla po někom hodit 😠 Nakonec jsem tam tu pojistku dala jen tak na kraj. Jako že to zamáčknu, ale ne úplně. Nevím jak to popsat. Malej se z toho potom napil docela dost. Ale pak stačí, že s tím někde párkrát třískne a stejně se ta pojistka uvolní a voda je všude. A umývání, to je taky bájo 😀

hanivasi
18. bře 2015

taky ho máme, ale úspěch žádný. Malý má 9m. a tato lahev opravdu nepatří mezi jeho oblíbené věci. Není zrovna tak zručnej, že by si to chytil jak lahev se savičkou a dal do pusy a pil. Furt s tím háže a cáká. Asi ten hrníček 4+ u náš bude až ve 12+ 😀

deli85
18. bře 2015

Máme asi od pátého měsíce a jsme spokojeni 🙂

donik
18. bře 2015

Taky máme nový a zkoušíme.. Zítra vyzkouším pojistku nezacvaknout úplně. Ale se sáním z láhví moc nekámošíme, to bylo jenom prso prso prso a vůbec nevěděl co s tím dělat (8 měsíců), když nedám pojistku pije pěkně, ale musím dávat pozor, jinak převlíkáme a převlíkáme.. 😀 😀

veruska007
18. bře 2015

Tento máme, růžový, dcerka z něj pije sama od 4 měsíců, naprosto bez problémů. Nemusí táhnout ani nijak silně, měli jsme kdysi jiný a z toho jsem to nevytáhla ani já. S tímto naprostá spokojenost.