Snídaně pro 16měsíční dítě. Máte tip?

lentilka0123
1. led 2024

Dobrý den,
doporučíte prosím nějaké tipy, co připravit 16 měsíčnímu dítěti ke snídani? Bohužel syn mi přestal jíst pečivo, takže potřebuji nějakou inspiraci, co mu připravit 😃
Moc děkuji 😊

kristyn86
1. led 2024

Ovesna ci podobna kase,jogurt s ovocem...

gdpr
1. led 2024

Moje aj ja mame väčšinou kase na milión spôsobov. Pohankovu, krupicovu, ovsenu, ryzovu s čerstvým ovocím s postruhavou tmavou čokoládou, s grankom, s mrazom sušeným ovocím, medom, džemom...

lentilka0123
autor
1. led 2024

A kaše vaříte normálně z kravského mléka nebo děláte i z alternativ typu ovesné mléko, atd.? 😊

konidana
1. led 2024

@lentilka0123 oblozeny talir. Syry, sunka, zelenina, ovoce vse pokrajene na kosticky/sousta. Klidne i chleba na kosticky k tomu, treba se chytne.

ajush_ka
1. led 2024

Já dělalávala vločkové lívance. 80 g vloček, 50 ml mléka, banán, vejce. Rozmixovat, udělat placky a ty osmažit na másle.

katule1990
1. led 2024

@lentilka0123 Ja jsem delala prakticky jen kase na mnoho zpusobu, mel to rad. Kvalitni kasi z DM bez cukru (holou, nebo treba s kousky lyofilozovanyho ovoce) jsem zalila horkou vodou z konvice, pridala lzicku kokosoveho oleje a nakonec vmichala trochu bileho jogurtu, prip. pridala ovoce, skorici atd.

moonulka
1. led 2024

Jíme celá rodina to stejné, vařím nám kaše z vloček, jáhel, pohanky, atd. a vody. Do nich ovoce a ořechové máslo (syn má ale alergii na ořechy, může jen mandlové a arašídové). Pak dělám lívance na milion způsobů, občas wafle. K tomu většinou taky ovoce a zakysaná smetana. Někdy snídáme jen bílý jogurt nebo tvaroh s ovocem. Já jsem na sladké snídaně 😁

gdpr
1. led 2024

@lentilka0123 ja s vodou ich varím žiadne mlieko nedavam. Jedine krupicovu s kravským mliekom.

saraca
7. led 2024

jogurt s ovocem, medem, jablíčko.