Ohřívač jídla, jaký koupit?

lucievitackova
10. únor 2018

Ahoj holky,
poradite mi jaky ohrivac lahvi koupit?Vaham mezi Aventem a Chiccem.Mate nekdo i s adapterem do auta?
Diky za prispevky

mku
10. únor 2018

Ja avent mam a uprimne moc nepouzivam, protoze doma si dam potrebne mnozstvi do misky a za 15sekud je to ohrate v mikrovlnce. Na cesty jsem neresila, vsude kde potrebuju ohreju v mikrovlnce

swetlusska
10. únor 2018

My ohřívačku pořídili a taky jsme jí nepoužívali. Nejrychlejší způsob pro mě je ohřívat jídlo rovnou v hrnci na plotně nebo v misce v mikrovlnce. A vodu na mlíko mám vždy v termosce horkou a vedle převařenou studenou a už vím kolik přesně nalít, aby to dalo cca 40 stupňů.

kirinka2013
10. únor 2018

Máme Avent, na mlíko jsme nevyužili vůbec, teď na příkrmy, které kupujeme, je bezva.

absintka19
10. únor 2018

My pouzivame v termosce teploz prevarenou vodu a v obycejne petce nosime prevarenou studenou. Pomer uz je vychytany vzdy temer pul na pul 🙂 zadne ohrivacky a to jsme cele dny venku/mimo domov. Nevyhazujte penize zbytecne 🙂

petrinda
10. únor 2018

Mám Avent a používám hodně. Na mléko ne, jen na příkrmy. Fakt je, že nemáme mikrovlnku, to bych používala spíše jí. Za mně ale lepší než ohřívat na plotně.

andrejkabarankova
Autor odpověď smazal
Zobraz
vanea
11. únor 2018

používám ohívačku od suavinex na příkrmy, jsem spokojená, je super 🙂